Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért almodom most 3 év utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért almodom most 3 év utan megint a volt baratomrol?

Figyelt kérdés

Nem volt semmi tobb csak megkerdezte amikor 11 eves voltam, meg a suliban .hogy leszek-e a baratnoje..en igent mondtam neki, es nagyon orult latszot rajta mivel mindjart a tobieknek is szolt de en ugy gondoltam hogy csak barat es semmi mas ..de en tetszetem neki mert mindig a bartja mondta hogy amikor irtam , kerdezte hogy mitt irok a **** -nak!? amikor o is volt,az meg csak mosolygot.

De ugy hogy megfogtam a kezet vagy ijesmi nem volt csak mindig melletem volt!!


es Mar 1-2honapja hogy vegig csak rola almodok, nem tudom elfelejteni ..es olyanokrol almodtam hogy kezen fogva setaltunk megerintet, meg ilyesmi. es olyan életu volt mintha telleg megtortent volna es olyan boldog voltam (: :) es meg most is ugy erzem mintha itt van a kozelbe es erzem meg az erinteset!



2014. ápr. 1. 16:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Csak,mert ő jár a fejedben,de ne beszélj be magadnak dolgokat, pl hogyha szerelmes leszel belé pl, úgy is tudni fogod.:)
2014. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
hmm , szoval attol fugg hogy o jar a fejemben, es almodokrola es amikor almodok vele boldog vagyok.. nem azt jelenti?
2014. ápr. 1. 17:48
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes leszel,azt biztosra tudni fogod. Az álom nem egyenlő a valósággal, mert egy álomban lehet tök más is a személyisége pl.
2014. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
De a valosagban is erzi a hianyat. Tulajdonkeppen az almod miatt alakult ki ez a szerelem erzet. Ha tudnad az almok mekkora befplyassal vannak a valosagbeli erzesekre, el se hinned.:) Es igen, szerelmet is tud generalni. A folyamat mar elindult.
2014. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Igen ,tudom. de eszembe jutt amikor egymassal beszelgettunk..nem tudom kiverni ott a fejembol..de en se a szerelemre gondolnék..meg nem voltam szerelmes.

Lehet hogy csak a baratsaga hianyzik, meg a hulyesege!! igazad van..:D

2014. ápr. 1. 18:08
 16/22 A kérdező kommentje:
:( :( :( dee Akor is hianyzik , ha alom vagy sem es sosee fogom elfelejteni menyire kedvelem még most is csak akkor még nem vettem eszre milyen sokat ér..
2014. ápr. 1. 18:13
 17/22 anonim ***** válasza:

"Tulajdonkeppen az almod miatt alakult ki ez a szerelem erzet. Ha tudnad az almok mekkora befplyassal vannak a valosagbeli erzesekre, el se hinned.:) Es igen, szerelmet is tud generalni. "


De ez így nem igazán helytálló,mert akkor az álomképbe lesz szerelmes, és nem őbelé.

2014. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
*lenne
2014. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Meg mai nappig is almodok rola..hogy egyutt vagyunk a suliban meg ilyesmi , es olyan elettu , olzan mintha nem is alom lenne, de amikor megfelebredek es rajovok hogy csak alom volt meg akkor is bolodg vagyok hogy legalabb almomban bolodg vagyok ..:)
2014. ápr. 26. 18:23
 20/22 anonim ***** válasza:
Nemértem miért nem keresed fel, de a te dolgod, élj álomvilágban.
2014. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!