Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év után hirtelen szakítás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után hirtelen szakítás. Miért?

Figyelt kérdés
2 évig tartott, nagyon szerettük egymást. Minden nap együtt voltunk, együtt is aludtunk és azt mondta, komolyan gondolja velem a kapcsolatot, az életet. Rákérdeztem 2 hete az összeköltözésre, hogy költözzünk külön szülőktől, de rosszul reagálta le nagyon. Hirtelen szakított velem és azt mondta, hogy neki szüksége van az egyedüllétre és a szabadságra... Azóta próbáltam vele megbeszélni, de hajthatatlan. Mit tegyek? Ennyire megijedt és várjak? Ma találkozunk, de nem tudom, hogyan vegyem rá a beszélgetésre... Ő 25/F, én 20/L
2014. márc. 8. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
új nő
2014. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A férfiak néha csinálnak ilyen fura dolgokat. Azt hiszed minden a legnagyobb rendben, rajta is látod, hogy boldog, meg komolyan gondolja, aztán egyik pillanatról a másikra kijelenti, hogy legyen vége, aztán elhúz a francba. :D Igazából nem is nagyon akarom megérteni őket, szerintem nem is lehet. :D
2014. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg megijedt, mert lehet rájött, hogy még nem akar ennyire elköteleződni, hiszen még fiatal. Lehet még csajozna inkább és későbbre tervezi az elköteleződést. Én a helyedben inkább hagynám, ne lássa azt, hogy nagyon erőlteted ezt a dolgot, mert azzal még jobban eltaszítod. Ha találkoztok is inkább légy laza és csak beszélgessetek teljesen kötetlenül, de semmiképp se az összeköltözésről.

Én így látom ezt a helyzetet, amit persze nem kell készpénznek venni. Azért drukkolok, hogy kilábaljatok ebből. ;)

22\L

2014. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 persze minden férfi ilyen,általánositsunk a k*r*va életbe...

elárulom neked hogy velem egy lány csinált ilyet... karácsonykor

2014. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol a tökömbe írtam, hogy minden férfi? :D XD
2014. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
erere mi honnan tudjuk a választ? tőle kéne megkérdezni. 2 év ide vagy oda ez ennyi nem mindig az évek számítanak.
2014. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a #2 es nagyon is jól írta amit írt..tényleg sokszor nem lehet megérteni,hogy mit miért,mi célból tesztek... pl,amikor úgy tesztek,mintha minden király lenne,aztán a semmiből rátok jön valami..kivétel nyilván mindig van,de a többségre jellemző,ez az érdekes viselkedés..18L
2014. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!