Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak a titkomat?

Figyelt kérdés
Tudom, le leszek hurrogva, jogosan, de fogadásból jöttem össze a barátommal. Rábeszéltek, mert mindenki nevet a barátomon, mert mozgássérült és olyan magának való, de rájöttem, hogy sokkal jófejebb, mint ahogy kinéz és nagyon beleszerettem. Félek hogy megtudja, de attól is, hogy szakít velem, ha elmondom. Mit csináljak?
2014. ápr. 2. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mondd el neki! Ha van egy kis szerencséd, nem fog kidobni, de én remélem, h ki fog, mert megérdemled. Undorító vagy te is, meg akik rábeszéltek is.
2014. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
kérdező neked milyen lelki világod van? sajnállak, hogy ennyire lelki sérült vagy de komolyan
2014. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 kolosszus22 ***** válasza:
Most akkor beleszerettél vagy csak megkedvelted mert kaptál virágot és egy éttermi vacsorát?
2014. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez biztos nagyon rosszul esne neki.


Mozgássérült és magának való te meg fogadásból jöttél össze vele, igaz beleszerettél, ezzel nincs baj, de komolyan ha picit agyalsz a dolgon úgy 1 órát akkor te mit éreznél? Nyilván nem tudnád ezt átérezni teljesen mert nem vagy olyan, de könyörgöm nagyon kiszúrtál szegénnyel.


Figyi én nem vagyok mozgássérült, egyedül túlsúlyos vagyok, és sajnos az évek során az önbizalmam is lerombolták, volt nekem is egy olyan nőm aki csak fogadásból jött össze velem, inkább kipróbálásból hogy milyen egy kövérrel, gondolhatod mennyire rosszul voltam amikor szó nélkül eltűnt.


Meg korábban is vagy barátság lett a dolgokból vagy semmi, és leráztak.

Sajnos vannak srácok akiknek így elég esélytelen az életük mert sokan csak a külsőséget nézik és nem a elsőt. Annak örülök hogy te beleszerettél mert értékeled a belsőjét, de ha nem lett volna fogadás esélyt sem adtál volna neki, ugye?


Sajnos ő nagyjából ezt venné le. Nem tudom mi lesz ennek a következménye de nagyon összetörnéd szegényt. Mert sajnos jogosan simán hiheti azt hogy ez az egész színjáték és nem hinné el hogy szereted.


De sajnos az is benne van hogy ez kiderülhet és abból lehet a baj.

Sajnos ez egy büntetés mert játszottál vele, de ha te vallanád be, akkor jobban kijönnél a dolgokból, de az biztos hogy vigasztalnod kell egy jó ideig, mert nagyon lefogod lombozni.


Nem döntök helyetted, neked kell döntened én csak felvázoltam azokat amik előfordulhatnak.

2014. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Tudom, jogosan szidtok, tényleg. Nagyon nagy bűntudatom van.
2014. ápr. 2. 17:56
 16/19 A kérdező kommentje:
13. Én úgy érzem, hogy szeretem őt.
2014. ápr. 2. 18:03
 17/19 anonim ***** válasza:

Ne legyen bűntudatod. Sokan jönnek össze úgy valakivel hogy még csak nem is tetszik a másik, csak belemennek. Ritka az hogy mindkét fél szerelmes legyen. Általában az egyik van oda a másikért, bár az is csak inkább fellángolás, és csak idővel szeretik meg egymást.

Szóval sokan komolytalanul vágnak bele dolgokba, te is így tettél, de megszeretted és ez a lényeg. Ha ezért szakít veled, akkor nem csak testileg nyomi!

Egy a lényeg: hogy te mondd el neki, ne mástól tudja meg!


A válaszadók közt meg volt az előző oldalon olyan aki 30 éves és még szűz. Na az ciki. Neki lehet bűntudata hogy elb...szott egy tucat évet az életéből. Te meg nem is ártottál senkinek, sőt, csak jót tettél mindkettőtöknek.

2014. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ne írd azt, hogy nyomi!!!
2014. ápr. 2. 18:37
 19/19 anonim ***** válasza:

A '9' vagyok......

Ha komolyan gondolod akkor ne hezitálj, mondd el minél hamarabb. Őszinte legyél és ne titkolózz, mert ha mástól eltérő történetet fog hallani, akkor a kapcsolatotoknak annyi lesz!!!

Ha ezt megteszed,és elmondod mennyire megkedvelted, és milyen fontos lett számodra, nem fog elküldeni, mert nem ártottál Neki, de bizonyítanod kell az elmondottakat.... és nem szavakkal hanem tettekkel!!!

Simán menthető a dolog... ha az úriember is annyira kedvel Téged mint te Őt akkor nem lesz probléma....szedd össze a gondolataidat, írd le amit mondani akarsz...légy őszinte és hajrá!!!! :)

2014. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!