Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pārom nem akar felesēgūl venni, mert nem vagyok elēg szēp ēs elēg vēkony! Nekem ö az igazi! Mit tegyek? 28n

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 17:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

légy óvatos


az én párom is így kezdte, eljegyzett, de feltételekkel

legyen munkám, ne festessem a hajam, ne járjak kivágott felsőkben, szoknyában, stb


és amikor már teljesen kifordultam magamból (egy kész másik nő lettem - jó karrier, barna haj, elegáns ingek)és utáltam már valahol is magam, pl amikor a tükörbe néztem, hányinger, mint valami hülye komoly ügynök, akkor meg újabb és újabb követelései lettek, állandóan hibáztatott hol ezért, hol azért, üvöltözött is már velem - megengedte magának - én meg rájöttem, ez az ember engem szerintem nem is szeret. - aztán belekötve valamibe, hogy én legyek a hibás ki is dobott.



szóval vigyázz, nehogy az legyen, hogy csak kifogásokat gyárt, benned meg dúl az önvád, meg akarsz változni, feleni és közben meg csak egyszerűen nem szeret.

2014. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A 9-es tanácsát megfogadnám :)
2014. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
*felelni
2014. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ām olyan kövēr. 160cm ēs 65kiló. Mār būntudat nēlkūl enni sem tudok. Neki nagyon fontos a külsõ.mindenkit kritizālpl.az utcān is aki nem tökēletes.
2014. ápr. 2. 18:50
 15/18 anonim ***** válasza:

#10:


És ha elveszi, és utána hízik meg? Akkor mi van? És mi van, ha a pasi hízik meg?


Betegség miatt hízott meg a kérdező, nem azért mert lusta.


Ne is akarj hozzá menni, biztos, hogy nem szeret!

2014. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Idővel változunk. Előfordulhat, hogy valami miatt felszedünk pár kilót, vagy leadunk, rosszabb napjainkon szörnyen nézhetünk ki, ha betegek vagyunk esetleg vörös az orrunk, karimásak a szemeink, de ami teljesen biztos: öregszünk és ezzel a folyamattal egy idő után romlanak a külső adottságaink, ezen kár szépíteni.

Na, mármost ha valaki hasonló okok miatt (mint pl. a kérdésben szereplő esetben, hogy az egyik fél alakja betegség miatt átmenetileg (!) változik) valaki képes lenne lefújni az esküvőt, vagy akár elhagyni a másikat, abból nem válik szerető partner, igazi, megbízható társ az életben.


Az ilyet gyorsan el kell felejteni, mert nem ő az igazi! Lehet ő egy nagy szerelmünk, de attól még csak egy rosszul sikerült kitérő az életünkben. A lehető leggyorsabban le kell építeni és egy érettebb, értelmesebb embert választani helyette, aki még képes is szeretni.

Lesz jobb, hidd el, lesz szeretetreméltóbb, lesz "igazibb".

2014. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe lefogynék, sokkal szexisebbre venném a figurát és a nagy sikerben, amit ezután kapsz, lecserélném a palit! Ha már elég vékony és szép leszek, akkor már az én igényeim is megváltoznának :) :) :)
2014. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
kövér ugyan nem vagy, de vékony se! férfiak esetében normális testzsír % mellett testmagasság-100, míg nők esetében testmagasság -110 az ideálisnak mondható testsúly. persze ez nyilván csak viszonyítási alap, mert ha valaki nagyon izmos akkor máris borul az egyenlet. szóval van rajtad egy tízes! az, hogy nem ő az igazi az pedig egyértelmű! le kellene venned a szemellenzőt...
2014. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!