Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Szóval 25 éves nő vagyok és eddig mindössze egy hosszabb kapcsolatom volt. Önbizalmam egyáltalán nincs, pont azért mert soha nem is próbálkoztak nálam a férfiak. Pedig mindig azt mondják,hogy elég helyes vagyok.

Most van egy fiú aki próbálkozik. Először hárítottam de kezdem megkedvelni. Viszont roma származású és tudom,hogy általában az ilyent nem nézik az emberek jó szemmel. Nem tudom ha adok neki esélyt mennyire fog ez zavarni.

De ha már most ezt gondolom lehet nem kellene vele kezdeni...

Mit tegyek?



2014. ápr. 4. 12:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy elég kitartó a fiú mert már több mint 3 hónapja próbálkozik.
2014. ápr. 4. 12:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kezdj vele :o Inkább dumálj velem, nem vagyok cigó :)
2014. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ő szemük nem áll jól nem az emberek nézik rosszul.
2014. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem tenném.
2014. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na pont ettől félek,hogy ezeket kapnánk az életben is. :(
2014. ápr. 4. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik roma olyan amilyen, vannak nagyon rendesek! Én azt mondom, hogy járj vele nyugodtan és a szívedre hallgass! Ne légy rasszista faskó! Nem fognak az utcán megnézni, mert roma a párod, az én környezetembe rengeteg van akiknek roma barátnőjük vagy barátjuk van! És nincs semmi gond! Ne engedd, hogy ez a sok rasszista csicska megtévesszen!


Hajrá!! 26f

2014. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a fiú mi tart vissza? Szerintem is próbáljátok meg. Nem hiszem,hogy csúnyán néznének rátok. Én még olyat nem is láttam az ismerőseim között akit e miatt bántottak volna. És ha neked tetszik meg jól elvagytok adj neki esélyt. Ne agyalj ilyeneken. :)

Sok sikert!

2014. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!