Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar az ex feleség tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar az ex feleség tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem vagyunk a párommal házasok, de ide írtam ki a kérdést mert itt sokkal használhatóbbak, értelmesek a válszok mint a szerelem/szex témakörben.


Van facebookom mert csak ott tudom tartani a kapcsolatot a barátaimmal mert messzire költöztem.. ott szokott zaklatni a párom volt felesége. amikor megtudta hogy velem van, mocskolódó üzeneteket írkált amikben leginkább a páromat szidta meg jött azzal hogy engem nem szeret mert ő az élete mindig is ő volt én csak egy kitérő vagyok.(6 éve váltak el, a nő kezdeményezte a válást) nem akartam eleinte vele foglalkozni de nagyon zavart ezért normálisan megkértem hogy álljon le. sikerült értelmesen beszélgetnünk is. havonta megtalált és érdeklődött mi van velem, mert akkor terhes voltam. aztán leállt.. én le is tiltottam mert nem volt arra szükségem hogy őt olvasgassam. van egy olyan funkció a facebookon hogy követés, nem nagyon tudom mi az de szerintem majdnem olyan mintha ismerősök lennénk, látja a bejegyzéseimet, képeim stb szerintem. lett egy olyan követőm aki pont abban a városban lakik mint az ex, ezért feloldottam a tiltást és megnéztem az ismerőseit és láttam hogy aki követ engem az az exnej ismerőse. tiltottam a követőt. rá 2 hónapra kb megint lett egy követőm, szintén az ő ismerőse. töröltem. az exnek egy szót nem írtam. megszületett a kisbabánk, furcsa mód rám is írt az ex, megkérdezte hogy vagyok.. nem tudtam honnan tudta hogy megszültem.. normálisan kedvesen írt, felajánlotta a segítségét, tanácsokat adott.. aztán elkezdte szidni a párom anyját..meg hogy dögöljön meg stb.. én ebbe nem mentem bele. kiderült hogy a kedves ex meg a párom anyja milyen jóba lettek (10 évig voltak házasok, azalatt nem álltak szóba egymással mert annyira utálták egymást) és engem szidnak! a kedves mama azt találta mondani hogy imádkozni fog hogy a kisfiúnk ne maradjon életben.. korábban jött a világra mint vártuk ezért sajnos kis ideig még inkubátorban volt.:(( na ez nagyon rosszul érintett. egyébként sem voltunk jóban mert ok nélkül bántott engem de így meg aztán pláne. undorodok tőle. hála égnek jó messze van. mit akar tőlem az exnej? ha kell neki a volt férje akkor keresse meg őt és ennyi, engem minek csesztetni meg nyomozgatni utánam?


bocsánat a szóismétlésekért és ha össze vissza írtam, helyesbítek ha kell.


2014. ápr. 4. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A Facebook fog a sírba vinni mindenkit... szakadjatok már le róla! Az anyósjelölteddel foglalkozzon a párod, mellesleg nem hiszem el, hogy a gyereketek halálát kívánta volna nyilvánosan a saját nagyanyja, ne lódítsd meg ilyen túlzásokal a sztoridat, te meg ne a faszbúkon éld az életedet és a probléma megoldva.
2014. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nyilvánosan? ezt hol írtam? a páromnak mondta az anyja. van már egy nagyobb unokája is akivel nem foglalkozik és a saját gyerekével sem foglalkozott. az én kisfiamnak még a nevét se kérdezte meg nem ám mást. engem nem érdekel az a közösségi oldal, de ha ott van lehetősem tartani a kapcsolatot a barátaimmal akkor megteszem. és nem úgy kell elképzelni hogy napi 24ben nyomom.
2014. ápr. 4. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Figy, akik igazán számítanak az életben azokhoz nem kell facebook. Van e-mail is a világon. Nekem sem volt facebookom pedig minden ismerősöm ott éli az életét. Engem mégis elérnek és én is őket.

Tessék találékonyabbnak lenni!

2014. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!