Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban olyan szerencsés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban olyan szerencsés vagyok és összetehetem a kezemet, hogy ilyen barátnőm van amilyen pasi vagyok vagy csak irigységből mondják a barátaim ezt?

Figyelt kérdés

Én egy okos, értelmes, kedves szeretni tudó fiú vagyok. Való igaz, hogy eléggé félénk, visszahúzódó, önbizalomhiányos, nagyon kövér is vagyok. A barátnőm számomra persze egy szépség, de a környezetemben is azt mondogatják, hogy egy igazi csinos jó alakú természetes szépség.

Egy nyelvtanfolyamon ismerkedtünk össze. Úgy volt hogy mellém ült és elkezdett velem beszélgetni, aztán én is oldottam a félelmemet és én is beszélgetni kezdtem vele. Aztán egyre jobban egymásra hangolódtunk és végül összejöttünk. Már több mint egy éve vagyunk együtt, boldogságban.

Barátaim, ismerőseim, mind azt mondogatják, hogy nagyon vigyázz rá, baromi nagy szerencséd van, tegyem össze a kezemet, háláljam meg az égieknek stb stb.

Valóban olyan szerencsés lennék? Miért én vagyok szerencsés? Miért nem inkább ő, hogy velem van. Nem lehet az, hogy inkább csak ők féltékenyek?


2014. ápr. 4. 16:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10

Naa Ez az amit nem hiszek. Mi van bennem, akkor amiért velem van? Semmi pénz stb

2014. ápr. 6. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!