Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kifordult magából....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kifordult magából. Gyors kalandot akar. Nem volt ilyen a barátnőm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk mindketten,unokahugom és az ország másik felén lakik. Eiatt sok emlék köti hozzánk és ehez a településhez ahol a nyarát szokta tölteni, mindent tudunk egymásról , együtt nőttünk fel. Nagyon szerettük egymást, túlságosan.. Mióta középsulis lett más társaság más barátok, megváltozott . Én nekem van egy barátom akit szeretek és komoly kapcsolat , ő jóban van az én haverjaimmal és mikor lenn volt kereste az alkalmat melyikükkel feküdhet le, ami persze nem sikerül mert a csaj gyáva volt. Másnap nagylelküen magyarázta nekem mit csinált a haverjaimma. Rohadtnagy csalódást okozva és csak lelkiismeretfurdalása sincs. Elkurvult. Biszex lett, cajokkal összefexik..Semmit se tehetnék ellene? Beszélni nem lehet vele ..
2014. ápr. 4. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ő életéhez neked semmi közöd...
2014. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nyomorék lett.. túl sok Éjjel-nappal budapestet nézett.


A gyenge, jellemtelen emberek ilyenek... könnyen befolyásolja a viselkedésüket bármilyen ostoba haver, vagy akár tv műsor.


Talán kinövi.. vagy nem. De ez esetben nyugodtan felejtsd el őt, mert belőled is retardáltad csinál. (kivéve, ha erős jellem vagy)

2014. ápr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1-es valaszolo


Normalisabb helyeken aggodnak a szeretteikert, rokonokert, ha olyan eletmodot folytatnak, aminek rossz kovetkezmenyei lehetnek.

2014. ápr. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lett biszex, eleve az volt. Nem tudom, milyen most, de szerintem akkoriban barátkozott a gondolattal, hogy a lányokhoz is vonzódik. Mindenki másképp éli meg.
2017. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!