Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS, megműttessem a melleimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, megműttessem a melleimet a kedvéért?

Figyelt kérdés

...nem is tudom, hol kezdjem, össze vagyok zavarodva, és most egyszerűen nem tudok tisztán látni...és nem is hittem volna, hogy valaha oda jutok, hogy ilyen kérdést bárhol fel kéne tennem...


Két éve együtt vagyunk. Távkapcsolatnak indult, de most már egy éve egy városban élünk. Neten ismert meg, az igaz. Először képről, utána élőben...De eddig sosem mondta, hogy gondja lenne velem, a melleimmel, most viszont...


Kezdünk oda jutni a kapcsolatunkban, hogy nincsenek tabuk. Hétvégén egy este beszélgettünk. Van egy ilyen "játékunk". Kis levélkében leírunk a másiknak egy dolgot, amivel boldogabbá tehetné a másikat. Ez apró semmiségekkel indult úgy fél éve, mint "tanulj meg sütit sütni nekem... majd egyre több mindent érintettünk. Volt olyan, hogy kérte, járjak szexibb ruhákban. Meg is tettem szívesen. Eddig az összes ilyen tényleg jobbá tette a kapcsolatunk.


de most ez...és beszéltünk róla, tényleg komolyan gondolja ezt a dolgot. Kis melleim vannak, 75/A. Ez a még pont meglátszik, és pont meg lehet kicsit fogni kategória. Ruhában, melltartóban azért valamit mutat, melltartó nélkül pedig bizonyos szögből mutat valamit. Kép nem lesz, ne is írjatok ilyet. ... én elfogadtam, nem is igen foglalkoztam vele. Úgy voltam vele mindig, hogy egyébként kedves arcom van meg normális alakom, nem vagyok szexbomba, istenem.


...azt mondta, most már olyan bizalmasnak érzi köztünk a viszonyt, hogy mer erről is beszélni. Nagyobb mellel jobban tetszenék neki, és szerinte úgy hosszabb távon jobb, izgalmasabb lenne egymással a szex, vagyis neki velem... és hogy igazából előttem mindig nagy mellű barátnői voltak, és mindig az izgatta igazán. De engem a személyiségemért szeretett meg. ...ám most örökség kapcsán nagyon nagy összeghez jutott, amiből gond nélkül fel lehetne használni erre is, és szívesen "adná".


zavart vagyok, és kikészült teljesen. Szeretem, de ez msot felborít bennem mindent... vagy félre ismertem volna? Ha ennyire nem oké neki a testem, talán jobb lett volna, ha az elején már meneszt... Vagy ha szeretem, meg lehetne tennem neki? ...de szeret egyáltalán, ha ezt kéri?

...én már semmit nem tudok... most vele se beszéltem pár napja, bennem fagynak a szavak...


23 vagyok. sose gondoltam mell műtétre. mert elfogadtam és tudtam magam így is szeretni... és félnék is a műtéttől... kérlek, írjatok valamit, mert én most már semmit nem értek... őt is szerettem egész idáig, meg magamat is...most meg, mintha az identitásom menne szét...


2010. nov. 1. 23:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már :S
2010. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

bocs, hogy csak a címet olvastam el: NEM!

Miért műttetnéd meg? Ha meg vagy elégedve magaddal, akkor felesleges. Más kedvéért ne csinálj ilyeneket, nem biztos, hogy kifiztődő hosszú távon. Én pl. soha nem kérnék senki lányt ilyenre. Sőt, ellenezném. Plasztik...

F

2010. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
ha elfogadtad magad így és nem is gondoltál ilyesmire korábban szerintem a válasz egyértelműen a NEM!
2010. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
ha csúnya, nagyon lapos meg kicsi, akk felőlem megműtettheted, de ha nincs vele semmi baj, akk semmiféleképpen... próbáljon a pasid így elfogadni ahogy vagy, ha meg nem tud, akk lépjen tovább
2010. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy barom. Erre használni a pénzt?
2010. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, semmiképpen ne műttesd meg. Fiatal vagy még, könnyen találsz normális férfit.
2010. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
100%

Szerintem ne változtass magadon, pláne, ha eddig harmóniában voltál magaddal. Nekem mindig a természetes nők tetszettek.

Viszont erőt kell venned magadon és meg kell beszélni őszintén ezt a problémát a pároddal. Itt a hallgatás lassú méreg.

2010. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban szeret, ilyet sok év után se mondana, főleg hogyha ismeri, hogy te milyen véleményen vagy!!!

Hogyha eddig is elfogadtad magad ilyennek, szerintem inkább azon lenne érdemes gondolkozni, hogy ő vajon ismer-e eléggé!

Én egész biztosan nem műttetném meg. A te mellméreted pedig teljesen jó.

Meg különbenis...mi az hogy eddigi barátnőihez hasonlítgat téged?:O

2010. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

NEEEEEEEEE! pláne, ha gyereket is szeretnél, gondolom szoptatni is szeretnél... majd gyerekek után, szoptatás után, ha lógós, megműteted (és ha akarod). a szex kedvéért hozzá ne nyúlj, mert nem fogsz tudni szoptatni és rettentő sok a rizikója.

ha szeret így is el kell fogadnia, gondolom te se küldöd el őt semmilyen orrplasztikára vagy fülplasztikára vagy egyéb plasztikai sebészetre...

mi van, ha pár év múlva szakítotok és megbános az egészet?

nem, nem szabad!!

2010. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeret, elfogad olyannak amilyen vagy. Ennyit tudok hozzáfűzni.


Woozie

2010. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!