Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Többi lent.20/f

Figyelt kérdés
Nos, a problémám a következő. Amióta az eszemet tudom, nagy ívben elkerűlnek a lányok. És jönnek a fedőszöveggel "maradjunk barátok" nade miért? Pedig sokak szerint helyes vagyok, és a belsőmmel sincs semmi baj. A probléma esetleg csak az lehet hogy nem járok diszkóba, se kocsmába sem egyéb. Nem az én stílusom a züllés. Nem cigarettázok, nem iszok, semmi ilyesmi. És nem vagyok beteg kocka sem aki 100 diopriás szemüveggel űl a gép elött. Átlagos testalkatom van. Nem vagyok bunkó, lenéző egyéniség. Normális srác vagyok. Lehet az a baj, hogy nem vagyok az a hú de vagány páwa bunkó gyerek? :/ mert már ez a trend.. A kinézetemmel sincs semmi. Fekete haj, halványkék szem, nincs szemüvegem se. Kb 178 cm magas vagyok. Nincs rajtam felesleg sem. És mostanában még inkább nincs időm lányok után nézni, mert rengeteget dolgozok. Ha meg itthon vagyok. Örülök ha aludhatok. Valami tipp esetleg? Hova tüntek a normális lányok akik nem a ruhára és a pénzre se nem a külső adottságokra mennek? Hogy tudnék becsajozni? Milyen praktikák vannak? Tanácsokat várok :/ Válaszokat előre is köszönöm! :)
2014. ápr. 5. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem járok bulizni, se kocsmába, és pont az ilyen fiúkat szeretem, mint te. Van barátom, ő is ilyen. :) Ja, és nem is páwa... Hidd el, biztos, hogy találni fogsz valakit. 17/L
2014. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nyugi vannak még normalis lanyok csak nehez talalni, mert a kozhelyeken ma mar csak buta pawa lanyokat lehet talalni akik varjak a buta pawa fiukat. Te aki elmondasod szerint normalis vagy normalis kinezettel, ugyis valaki meg fog talalni vagy esetleg te talalod meg. Az ilyen fiukat nem hagyjak csak ugy ;)
2014. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elozo vagyok, sztem meg ha el is jarnal bulizni vvagy csak ilyen pubokba ott is lehet talalni normalis lanyokat. 20\L
2014. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az alapján bejönnél, főleg a fekete haj a zsánerem, és a kor is jó,de panaszkodsz, lehet ez a baj, sokan azokat szeretik, aki megnevetteti őket, bírja a kritikát, mert olyan laza, hogy nem érdekli mit szólnak mások. Bár ennyiből nem nagyon tudtalak megismerni, lehet tolod a poénokat rendesen...
2014. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát én alapjába vicces vagyok, és lövöm a humort rendesen :DD meg a kritikát is birom :) alapjába véve ezek a dolgok megvannak :) ha gondolod írj privit :)
2014. ápr. 6. 07:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!