Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megbántod a lányt, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbántod a lányt, akit legjobban szeretsz, és elküld, hogy soha nem beszéltek többet, keresnéd?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú sztori. Picit kevesebb, mint 20 nap alatt beleszerettem, de nagyon megbántottam egy hülyeséggel.
2014. ápr. 5. 23:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

attól is függ szerintem mennyire gázoltál bele a lelkivilágába

ha nagyon, akkor lehet hogy több idő kell neki, olyankor jobb adni pár napot/hetet

2014. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig, ha tényleg az ő érdekeit nézed, akkor az a minimum, hogy bocsánatot kérsz ha megbántottad. Ettől nem lesz neki rosszabb, hidd el...

De becsülendő benned, hogy van lelkiismereted.

2014. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
2-3 nap múlva írni fogok egy sms-t, és megkérdezem, hogy jól van-e, és minden jót kívánok, sok sikert az életben. Mondtam neki pár napja, azt szeretném, hogy boldog legyen, semmi mást. Ha nélkülem, akkor nélkülem... nagyon sajnálom, hogy így alakult, az biztos, hogy ma éjszaka nem fogok aludni.
2014. ápr. 5. 23:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp írjál neki! Én örülnék a helyében, bár ugye nem tudom miről van szó pontosan.
2014. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ma senki sem alszik ez egy ilyen elcseszett szar nap :(
2014. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!