Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pénz nem számit a lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pénz nem számit a lányoknak akkor miért nem úgy viselkednek?

Figyelt kérdés
Gondolom még el is tartsák akkor a pasit aki pl nem szeret dolgozni,nem baj ha otthon heverészik egésznap..
2014. ápr. 6. 08:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Az apró betűs "mondatodnak" se füle se farka, se értelme. Viszont a lányoknak számít a pénz. Ez ösztön, ugyanúgy mint az állatvilágban. A nőstény olyan hímet választ magának, amelyikkel erősebb, jobb utódot hozhat létre. A mai világban az számít erősnek, aki biztos egzisztenciával rendelkezik, és ezt meg tudja adni a családjának is.
2014. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít párválasztásnál egyáltalán. És nem is viselkedem úgy. :D
2014. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Csajfüggő! Valakinek jobban valakinek kevésbé számít. Nem szabad általánosítani!
2014. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
Én elég nehezen találnék olyan pasit, aki pénzesebb a családomnál, nem is érdekel, nekem a barátomék napról napra élnek meg, én szoktam neki ruhákat venni, ez a pénzes dolog inkább őt zavarja, mert szerinte neki kéne nekem ruhát vennie meg ilyenek, kicsit rosszul érzi magát emiatt.
2014. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%
Mert számít nekik, csak kamuznak.
2014. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

ma 09:02

GRAT

2014. ápr. 6. 09:08
 7/27 anonim ***** válasza:
50%

55%os, azért mert nyomi vagy, nem kell nőgyűlölőnek lenned, mert így még egy csajod se lesz az életben. (A többi kérdésre adott válaszod alapján is mondom)

nekem nem számít a pénz, de úgyse hiszitek el.

2014. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

ma 09:09


kamu

2014. ápr. 6. 09:14
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

Jaja valóban csak hazudtam, tényleg csak a pénz számít meg a külső. Bárkivel lefekszem, ha van pénze, meg ki van gyúrva. Első randin szeretem, ha plázázni megyünk, meg elhív egy méregdrága étterembe. Ha nincs elég drága ruhákban, szóba sem állok vele a randi után. Ha nincs jó kocsija, aminek a színe is megfelelő az ízlésemnek és jól megy a körömlakkomhoz, sarkon fordulok és keresek mást, aki gazdag.


ami nem kamu: egy csapossal járok és kb. én tartom el. Miért? Mert szeretem. Aki nem hiszi, járjon utána.:)

2014. ápr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

ma 09:22


Csaposok azok csak inni tudják a csapolt sörüket,azért van akkor sörhasuk..xd

2014. ápr. 6. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!