Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől változnak meg a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változnak meg a lányok ennyire egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem barátnőmet egy csendes visszahúzódó lány volt. 5 év közöttünk a különbség. szerettem meglepni ha nálunk volt kis apróságokkal,meg főztem is neki,először értékelte ezeket,majd idővel természetes lett neki. vagy amikor jött hozzánk(messzebb lakik) akkor szinte a nyakamba ugrott,majd idővel csak ölelés,és egy szájra puszi volt. igaz sok minden történt,sok vita volt. amiért én is hibás vagyok főleg,de én tettem azért,hogy újra bízzon bennem,és minden jó legyen,csak őt nem hatja meg. nem értem,hogy akit annyira szeretett meg fontos volt neki miért lett pár hét leforgása alatt egy sima ismerős. ha írok neki valamit facen válaszol. de ha érzelmeset kérdezek vagy írok. annyit ír rá,hogy ezt már megbeszéltük,most inkább megyek,meg ilyenek.
2014. ápr. 6. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Egy veszekedős, vitázós időszakot nehéz lezárni, és magunkba is elrendezni. Idő kell hozzá, hogy átgondoljuk a dolgokat, de azt gondolom, ilyenkor is nagyon fontos a kommunikáció. Egy kapcsolat az őszinteségen és a kommunikáción alapszik, ha ez hiányzik, komoly gondok vannak.


Egy veszekedéssel teli időszak elhidegülést vonhat maga után, ez sajnos így van, idő kell, hogy rendbe tegyétek a dolgokat. Viszont ehhez mindketten kelletek. Üljetek le és beszéljétek át a dolgokat, legyetek őszinték és nyitottak egymással, csak így lehet megoldani a problémákat.

2014. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%
Ugyan így jártam.. Teljesen amit leírtál. Szakítottunk mi, nem tudom hány éves a barátnőd, enyém még fiatal volt és azt vettem észre hogy egyáltalán nem tudta azt értékelni egy idő után amit adok neki. Nem tudta kezelni az érzéseit. Távkapcsolatban voltam vele és ez így alakult, de lehet jobb is. Ha nem tud megbecsülni és te pedálozol az nem jó kezdet. Egy kapcsolatban a nőnek is ugyan úgy küzdeni kell érted mint neked érte. Szerintem így helyes.
2014. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Erre szokták azt mondani, hogy a jóból is megárt a sok. Túlságosan odaadó voltál. Nem azt mondom hogy ne legyél kedves de legyen egy határ. A jót nagyon könnyű megszokni. Mivel azt írtad hogy pár hét leforgása alatt megváltozott ezért azt mondanám hogy kezd kiszeretni belőled. Nem tudom mióta vagytok együtt, de ha régóta akkor ne várd azt hogy évek vagy évtizedekig ugyan az a rózsaszín ködös szenvedély legyen mint az elején. Ha ügyes vagy akkor újra és újra előtudod hozni és meghódítani őt. Persze ehhez ő is kell.

24/F

2014. ápr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a vitához és lehet, hogy az igazi ok vezetett vitához. Szerintem az elején örült, hogy nem szingli és most rájött, hogy nem is boldog. Úgy hiszem elkapkodta és gyorsnak fogja tartani a tempót, ha te meg lelkesen aktív vagy. Gondolom egy újabb vitához fog vezetni.
2014. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a lányok is ugyanúgy panaszkodnak arra, hogy csökken a figyelem és a hév. megszokás, unalom, bizalmatlanság (ha korábban megbántottad/leszóltad/vita volt, és nem tudtátok tisztázni).
2014. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak szimplán ilyen egy kapcsolatban. Megvagy neki, biztosnak érzi és gyakorlatilag sz.rik bele, biztonságban érzi magát. Az én bnőm hasonló, eleinte odaadó volt, most meg állandóan melankolikus. Mondjuk én bátrabb vagyok, felajánlottam neki, hogy ha zavarja a köztünk lévő társadalmi különbség, nyugodtan keressen mást, illetve vehetjük lazábbra is, ismerkedjünk egymás mellett, de opciók nem igazán tetszettek neki. Rá kellett jönnöm, hogy nem velem, illetve a kapcsolattal van a baj, hanem ő egyszerűen "ilyen".
2014. ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt ő is írta,hogy sajnálja de ő ilyen. 7 hónapja vagyunk együtt. és gyakoriak voltak a viták. én se vagyok normális,mert amikor vitázunk akkor veszem észre,hogy mennyit is jelent nekem. ronda dolgokat mondtam rá,mikor ideges voltam. és ezért haragszik rám. az a legnagyobb gond,hogy ez a viselkedés a részéről őszinte,vagy csak egy álca. ő 20 éves één 24. arra értem a viselkedését,hogy flegma velem,úgy érzem mindenki más fontosabb neki. bármit kérdezek tőle érzelmes dolgot,az a válasz,hogy nem akar veszekedni. meg,hogy próbáljam elfelejteni keressek mást.
2014. ápr. 6. 09:57
 8/9 A kérdező kommentje:
kétszer játszottuk ezt el,hogy kibékültünk összevesztünk. azt mondta többször nem,elég volt. becsapva érzem magam,mert nem ezeket ígérte nekem. velem lesz mindig,meg hogy én vagyok neki a legfontosabb. ha meg felhozom ezeket neki azt írja,ne jöjjek ezekkel a dolgokkal.
2014. ápr. 6. 09:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért ha ok nélkül megbántottad, az elég kiábrándító tud lenni. Ha meg felmerült a felejtsd el és keress mást, akkor én biztosan hagynám a helyedben. Én úgy érzem, hogy ennek vége van, el kellene fogadnod. Az amit meg egy kapcsolat elején mond szerelmesen, sajnos nem bérlet a közös jövőre nézve.
2014. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!