Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás a kapcsolatomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyik654 kérdése:

Mi a megoldás a kapcsolatomra?

Figyelt kérdés

Helló!

Az elmúlt néhány hétben észrevettem, hogy a párom furcsán viselkedik. A múlt hét hétvégén komoly lelkizős estéket tartottunk, és kiderült, hogy az elmúlt időben rosszabbul érzi magát (szakmai sikertelenség, családi gondok). Ezt teljesen meg tudom érteni, és próbáltam is támogatni, de neki ez másképpen csapódott le. Korábban 1,5 hónapra el kellett utaznia egy munka miatt, én addig otthon voltam. Beszélgettünk napi szinten, de sajnos elég keveset volt módunkban.

Beszélgetésünkből kiderült, hogy ő eléggé boldogtalan, és nem tudja, hogy mit akar most csinálni. Azt hittem szakítani fog, de nem tette. Furcsállottam a viselkedését, és észrevettem, hogy lopva sms-zik. Azt hittem, hogy a tesójával, és nem is igazán foglalkoztam ezzel. Azonban most hétvégén úgy kapott sms-ket, hogy a tesója is otthon volt. Amikor alkalmat találtam rá, megnéztem, hogy mégis kivel. Ekkor a vérnyomásom az egekbe szökött, mert kiderült, hogy abban a városban, ahol korábban dolgozott, megismerkedett egy másik fiúval. A srác teljesen bele van habarodva, ami nekem nem igazán tetszik. A barátnőm rendszeresen smsezett vele, sőt kiderült az egyik üzenetből, hogy telefonálni is szoktak, amikor nem vagyok jelen.

Ő tagadja, hogy lenne más a háttérben, mivel nem tudja, hogy olvastam az üzeneteket.

Az e-mailjeit is lecsekkoltam, kiderült, hogy a rokonai is biztatják, hogy válassza őt.

Nem tudom, hogy mit tegyek. Tisztában vagyok azzal, hogy szánalmas dolog nyomozni, de ilyen krízis helyzetekben, úgy vélem, megengedhető. Segítsetek! Köszi!


2014. ápr. 6. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjátok egymást. Ha már másfelé kacsingat akkor ez már nem lesz a régi kapcsolat.
2014. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy ő nem viszonozza a dolgot, csak nem szólt róla..
2014. ápr. 6. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:
próbáld valahogy kiszedni belőle, de ne mondd, hogy nyomoztál utána. Mondd el, hogy úgy érzed, mintha képbe került volna más is.
2014. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!