Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem lehet, hogy nem is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem lehet, hogy nem is a félénk férfiak a lúzerek, hanem a nőknek túl egysíkú az ízlése?

Figyelt kérdés
Nőből elkel a szép és a gazdag, az okos és a buta, a sovány és a kövér is. A férfiaknál jóval szigorúbbak a követelmények. Savanyú a szőlő.
2014. ápr. 6. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Tény: soha a történelem folyamán nem volt jobb dolguk a nőknek, mind párkapcsolatilag, mind munkában.
2014. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet magyarázni,én például azért nem vagyok sikeres a nőknél mert isten más szerepet adott nekem ebben az életben,egyedül kell boldogulnom.
2014. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet. Csupán te nem látod a fától az erdőt. Ha egyszer kinyitnád a csipáidat és rácsodálkoznál a világra, nem tennél fel ilyen irgalmatlanul ostoba kérdéseket.
2014. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam meg a nők megszerzésének szintjét extrém nehézre állították,meg a szerencse sem áll mellettem egyáltalán semmilyen helyzetben. :/
2014. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy simán lehet,de hát mindent a férfiakra kell fogni tudod.Főleg a mai világban,őket fogadják el úgy ahogy vannak,a férfiak meg változzanak meg értük,mert nekik extra elvárásaik vannak....Hát tudod ki fog.Inkább egyedül maradok.
2014. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Nem, nem lehet. Csupán te nem látod a fától az erdőt. Ha egyszer kinyitnád a csipáidat és rácsodálkoznál a világra, nem tennél fel ilyen irgalmatlanul ostoba kérdéseket."


Ez a megjegyzés csak igazol engem. Pont azt mondja mindenki (ezzel te is), hogy változni kell. De én nem akarok változni, nem akarom elfogadni, hogy muszáj egy adott "rétegbe" beleszürkülni. Akkor az már nem én leszek, akkor mi értelme? A többi "nem én"-nek van párja, eggyel több vagy kevesebb mit számít?

2014. ápr. 7. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor maradj ilyen, kérdező! De tégy meg egy szívességet, és ne ide gyere majd nyávogni, jó? Légy szíves. De tényleg, kérlek. Légy önmagad, csak ha nem jön össze, ne ide gyere fel elsőnek. Oké? Oké. Kösz.
2014. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!