Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért udvarolgat más nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért udvarolgat más nőknek a párom?

Figyelt kérdés

Azt mondja szeret és féltékeny is, ha olyan a helyzet, szexuálisan minden szuper, szeretjük egymást, több éve együtt vagyunk.

Feltűnően csinos nőknek udvarol, amikor nem vagyok jelen. Nem tudom, hogy férfiaknál van-e ilyen, de "kacérkodik"...


Azt mondja, hogy közöttünk minden rendben és csak engem akar. De akkor miért nem tudja visszafogni magát, ha tetszik neki egy nő... miért kell udvarolni neki? Pasik válaszát is várom ám! :)

29/N


2014. márc. 8. 23:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

csinos vagyok, általában tetszem a pasiknak, ápolt vagyok, nem vagyok kihívó, természetes vagyok, kedves, aranyos stb.. nálam ellenzi, hogy a köv. tulajdonságok legyenek, de még is ezekre a csajokra "bukik":

festett haj, műszempilla, rúzs, műköröm, tipikus divatb*zi kinézet.. :/ nem értem..

2014. márc. 8. 23:28
 2/18 anonim ***** válasza:

A bók elfogadható, de az udvarlás már szerintem nem.

Ha folyton nekik csapja a szelet,akkor az a típus tszik neki.


Amúgy mióta vagytok együtt?


31/F

2014. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
17%
ilyenek vagyunk mi férfiak!! nyugi szeret :) ez nálunk természetes hogy más lányokkal is ismerkedünk!! ne aggódj! :)
2014. márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noydra ***** válasza:

Ezek szerint tetszenek neki az ilyen kinezetű nők, de nem akarja, hogy te is olyan legyél?

Elég érdekes, nem gondolod?

2014. márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Beteg vagy
2014. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Valamivel több, mint 4 éve. Minden fantasztikus egyébként, nem veszekszünk, és tudom, hogy oda van értem..

Egyébként ritkán fordul elő, hogy udvarol, de jó lenne, ha egyáltalán nem lenne ilyen..

Amikor rákérdeztem a páromnál, hogy tetszik-e neki a lány, akkor kitérő választ adott, szinte elkezdett velem veszekedni, hogy neki csak én kellek.

Nekem kicsi az önbizalmam, ezért ha egy feltűnően csinos lány tetszik a páromnak, akkor féltékeny leszek, de nem jelzem addig, amíg nincs rá okom. A párom kiakadt, hogy nem vagyok csúnya és ne gondoljak hülyeséget..


Nekem eszembe sem jutna más pasikkal még csak flörtölni sem :( Bár mostanában nyilván ez a divat..

2014. márc. 8. 23:38
 7/18 A kérdező kommentje:

Jó lenne olyannal beszélgetni, aki találkozott hasonló szituációval.. vagy mert benne volt vagy mert hallotta/látta.

Az én véleményem az, hogy nálam azért ellenzi, hogy úgymond feltűnőbb legyek, mert nem akarja, hogy más is észre vegyen és udvaroljanak nekem a pasik.. De ha így van, akkor neki még is lehet más nőknek? :) Na ezt magyarázzátok meg fiúk!! :)

2014. márc. 8. 23:39
 8/18 anonim ***** válasza:

Kielégíted rendesen? Mármint őszerinte. Egy kicsit udvarolunk a szépeknek, de én csak azóta, amióta nem túl kielégítő a szex. Azért nem akarja, hogy feltűnő legyél, mert fél, hogy elszednek tőle. Szerintem nincs elég önbizalma, amit a férfiasságának a dicséretével tudsz növelni. Biztosítsad, hogy csak Ő kell neked, és hogy soha nem hagyod el. Nagyon sokszor érintsed meg, puszi nélkül ne engedd el, beszélgess vele. Stb...

36F

2014. márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Noydra ***** válasza:

Nem divat.

Egyáltalán honnan veszed, hogy udvarolgat?

Nem csak beképzeled magadnak, az önbizalomhiány miatt?

2014. márc. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Noydra ***** válasza:

Ja, hogy nem engedi, hogy azt vegyél fel, amit akarsz, mert akkor megnéznének...

Azt nem mondtad eddig, hogy gyökér is a faszid...

2014. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!