Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes szóba hozni a dolgot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haramia kérdése:

Érdemes szóba hozni a dolgot, vagy élvezzem, ami van?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben nagyon közel kerültem egy olyan férfihoz, akivel már jó öt éve ismerjük egymást, de korábban csak eltöltöttünk egy-egy kellemes estét, ha épp mindketten szabadok voltunk. Pár hónapja azonban érezhetően megváltozott köztünk a viszony, szóba is hozta ezt, hogy úgy tűnik komoly érzelmek is vannak már a dologban, egyre több lett a közös program, egyre intimebbek az együttlétek. Két hónapja kiderült, hogy összejött neki az a külföldi munka, amit már nagyon régóta tervez, májusban egy ki. Közben eljutottunk addig a pontig, hogy "hivatalosan" is kimondtuk egy pár vagyunk, de kb. két hét után egy kisebb összezördülés kapcsán azt mondta, hogy neki ez túl nagy felelősség, amit ebben a helyzetben nem tud vállalni értünk, a kapcsolatért. Azt mondja szeret engem,én vagyok az egyik legfontosabb ember az életében a barátja mellett és mióta ismer 5 éve, senki nem állt még hozzá olyan közel mint én. De "nincs értelme felszállni egy olyan hajóra, ami félúton letesz".

Fájt nekem ez, mert nem értettem, hogy akkor egyáltalán miért volt szükség arra, hogy komolyra forduljon a kapcsolatunk, amit egyértelműen ő motivált. De szépen meg tudtuk beszélni és igyekeztem megérteni.

És itt jön a csavar, merthogy azóta ha lehet még többet keres, gyakrabban találkozunk,közös programokat tervez, mindenben számíthatok rá. Nemrég kórházba kerültem, bejött látogatni, hazahozott, kaptam virágot, csokit, főzött nekem és azt mondja nagyon szeret.

Fogalmam sincs, hogyan kellene értelmeznem már akkor ezt.

Tényleg csak a költözés ijesztette meg? Nem hiszem, hogy attól lesz rosszabb az elválás májusban, hogy hivatalos v sem a kapcsolat...Tanácstalan vagyok, hogy mire véljem mindezt és azt sem tudom érdemes-e szóba hozni, bolygatni a dolgot a maradék egy hónapra, ha egyébként boldog vagyok vele...

Mit gondoltok?


2014. ápr. 7. 12:06
 1/6 seshoumaru válasza:
Igen tuti hogy az összeköltözes lessz neki a tabu tema. szerintem legyel ugy el vele ahogy eddig,es szepen lassan majd metörik az a jeg, ne felj sok tav kapcsolat van ami jol birja+ te is kimehetsz majd utana.
2014. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jajj, bocsi ha félreérthetően írtam. Nem volt szó összeköltözésről, úgy értettem (és Ő is azt mondta), hogy a külföldi munka (és az a miatti kiköltözése) miatt nem tudja nekem azt adni, amit kellene
2014. ápr. 7. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:

"korábban csak eltöltöttünk egy-egy kellemes estét, ha épp mindketten szabadok voltunk. "

Ez mit jelent, szexkapcsolatot? Ha igen, akkor nincs itt semmi csavar, egyszerűen nem akarja komolyan venni az alkalmi szeretőjét. Májusban utazik, addig még annyiszor akar megkapni téged ahányszor csak lehet, aztán annyi, többet nem látod. Az a világ legklasszikusabb kirúgó dumája, hogy "te jobbat érdemelsz, nem tudok annyit nyújtani" ez valójában annyit tesz: " ne szeress belém, mert nekem te csak arra kellesz, de arra is csak addig, amíg nem jön jobb"

2014. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze, csak korábban ez a kapcsolat azon a szinten is működött. Nem én hoztam fel, hogy legyen több, komolyabb és most sem én keresem Őt. Ha az lenne a célja, hogy minél kevesebb energiával minél többször "megkapjon", akkor tökéletesen megfelelt volna neki a régi felállás, ami korábban volt...
2014. ápr. 7. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehez kerdes. Mivel mar neked (is) erzeseid vannak fel, nem fogod tudni "csak ugy" elvezni a dolgot, amig tart. Azt kell merlegelni, h neked ez igy megeri-e. Senki nem tudja megmondani, h mit tegyel, mert te vagy a szituacioban. Neked kell tudni, h "mit tursz el", mennyi fer neked bele.

Nekem (is) volt se vele, se nelkule kapcsolatom, addig ment, mig nem valt szamomra terhesse a kapcsolat. Van az a mondas, h aki szenved, de nem valtoztat, annak meg nem faj elegge.

Szoval csak eld meg, ne tervezz, csak elvezd, aztan majd lesz vhogy.

2014. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha neki 5 év nem volt elég arra, hogy eldöntse, hogy akar téged vagy nem, az nemet jelent. Minden más csak mellébeszélés. Felesleges reménykedni.
2014. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!