Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett rosszul szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul szerintetek? 20/L

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz egy kis műtétem, ami miatt 2 napig nem találkozunk a barátommal, ugye a műtét napja, meg előtte hashajtás. (minden nap szoktunk, fél éve vagyunk együtt) Emiatt úgy volt, hogy holnap este nálam alszik, hogy addigis együtt legyünk. Neki pénteken lesz egy vizsgája, de csütörtökön egy buli lesz a barátaival. Inkább megy velük bulizni, és tanul az együttalvós napunk helyett, mint hogy a bulit hagyná ki. Ezzel alapesetben semmi bajom, de azért egy műtét és 2 nap kihagyás előtt jól esett volna ha velem van. Szerintetek ez jogos, vagy én reagálom túl? Nem feltétlen megerősítést várok abban hogy igazam van, csak véleményt! :)
2014. ápr. 7. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazad van!!! A nem lenne műtéted akkor azt mondanám toleráld egy kicsit, had legyen együtt a barátaival, de mégis csak műtéted lesz! Szükséged van a támogatására!
2014. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nagy baj az, hogy nem veled alszik, főleg hogy csak 2 napról van szó és egy kisebb fajta műtétről. Ne akadj fenn ilyen apróságon.
2014. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben teljesen jogos szerintem is.
2014. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kisebb fajta műtét, mintát vesznek belőlem, nem is a műtéttől, hanem az eredménytől félek :)
2014. ápr. 7. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos, ha egy buli elég indok neki hogy ne legyen a párjával a nehéz időkben akkor mit vársz tőle később, ha komolyabb problémád lesz szerinted fog támogatni? mert ha valami kemény indoka van amit tényleg meg lehet érteni akkor megérthető végülis csak két nap + kisebb műtét. de egy buli könyörgöm?! ilyenkor melletted lenne a helye buli helyett
2014. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De felfújjátok ezt a kis dolgot.
2014. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felfújod.
2014. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!