Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Van még remény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Van még remény, hogy jobb lesz?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 5 éve vagyunk együtt, 1 éve távkapcsolatban, ami azt jelenti, h ő No-ban, én itthon. Kb. havonta tudunk találkozni, de csak úgy, h este, mert én 8-tól este fél 8-ig dolgozok. Ez megy február óta. ( mivel azóta dolgozok ) természetesen amikor nekem pihi napom van, őt pont akkor rendelik vissza... miért is ne. Na most megint ott tartunk, h több, mint 1 hónapja oda van már, én pedig kezdek besokalni. Valószínű, h nem is jön még haza egy darabig. Nagyon szeretem, hű vagyok hozzá, ő is hozzám, ebben biztos vagyok, de ennek a munkájának még nem most lesz vége. Még több évig fogja ezt csinálni. A kérdésem, h vajon vessek ennek most véget, vagy tartsak még ki? Egyszerűen nem tudom, hogyan lenne könnyebb.

2014. ápr. 7. 19:55
 1/5 A kérdező kommentje:

Vannak akik esetleg távkapcs.-ban élnek? Hogyan bírjátok?

Én 22 / N

2014. ápr. 7. 19:57
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Szia. Az en parom is no. dolgozik. 6 hetente talalkoztunk. Nehez volt de kibirtam mert szeretem. Aztan ugy dontottem kijovok en is, jobb itt a megelhetes.
2014. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én párom is Német o.-ban volt. Neki sajnos 3 hónap után vége lett, de amúgy mi 6 hetente találkozunk. Vagyis 6 hét után hazajött aztán 6 hét múlva végleg.


Nehéz volt kibírni...De inkább legyen kint, és szeressen... Mint itt lakjon egy köpésre, de ne akarjon engem.

2014. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

a barátom Angliában dolgozik.

Fél évig nem találkoztunk! hazajött, akkor is csak 10 napra.

kiborító bármennyire is szereted. most a 9. hónapban kezdem azt érezni, hogy nem bírom már tényleg és nem működik.

Én azt mondom feleslegesen ne kínozd magad. :/

22/l

2014. ápr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mintha nem lenne tucat fiú MO-n

Mindegyik egyforma,elöbb-útobb félrelép!

(Mert azért valjuk be neki is vannak testi igényei)

Sőt a pasik még nehezebben tudják visszafogni magukat,mint a csajok..

2014. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!