Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mindig amiatt panaszkodi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mindig amiatt panaszkodik, hogy nem vagyok elég agresszív. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Énn egy kicsit visszahuzodobb gyengédebb,érzékenyebb lány vagyook.Félre ne értsétek,az ágyban nagyon vad vagyok,de a jellemem nem ilyen.Régebben nagyon nehéz volt kiállnom magamért,főleg anyukámmal szemben,egyszerűen belém lett nevelve azaz alázatosság a felnőttekkel szemben.Azóta sokminden változott de a barátom szerint nem elég,azt mondja,hoogy nem érzem mikor hogyan kell reagálnom a dolgokra.Hát én nem tudom,a főnökömet is seggberugtam már párszor,hogy ne túlóráztasson,mert sok. Nem tudom min változtathatnék :-/ sokat köszönhetek a páromnak,kicsit túl nagy lett a szám és ha ideges vagyok,képes vagyok kkiskanálba folytani körülöttem mindenkit,de érzem ahogy megbántom őket és rossz tudni,hogy ilyet teszek másokkal. Talán túl érzékeny vagyok az emberekre és mások érzéseire. A pároméklnál otthon mindenki úgy beszél a másikkal,hogy rosszul essen neki,van hogy verekednek is.Mi a véleménnyetek?Rosszul csinálom?

2014. ápr. 8. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szép család lehet párodéknál ha már verekednek is! Gratula!
2014. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hááát nem kicsi a csálád náluk... :-)


"az ágyban nagyon vad vagyok" --> Alamuszi nyuszi nagyot ugrik... :-)


Vágd szájon a barátodat egy baseball-ütővel! :-)

2014. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az apja és annya rendszeresen isznak és emiatt nagyon sokszor ki szokott bukni, volt hogy sírt is emiatt és nem akar otthon lakni.(Régebben ő is elment kocsmázni,de amióta ismerem őt,többé el nem ment egy szórakozóhelyre és egy kocsmába sem,lassan 3éve vagyunk együtt) Van 2öccse is,az egyik nem jár suliba és veri a számitógépét,csak kötőszavakból állnak a mondatai és a másik pedig 8általánossal elindult dolgozni,mert kevés otthon a pénz,ő még ugy normális,csak kicsit buta,de szerintem ez érthető 8általánossal,csak az a gond,hogy ő meg füvezik mint az állat és nem tudom mire jó ez.Az anyukája amugy egy kedves nő,csak már elege van,megis látszik rajta a munka.Párom most végez sulival,aztán össze fogunk költözni,de viszont nem tudom mennyire lesz kihatással rám ez a jövőben,néha ijesztően elkezdik egymást marni és szidni,de van olyan is amikor folytogatják egymást otthon.Az én családom se földreszállt angyalokból áll,de az ilyeneket nem szeretjük, a családom csak a páromat és az anyukáját fogadták el. Nálunk szerintem csak túl szolidak vagyunk és megis lett nekem tiltva,hogy együtt aludjunk vagy ilyesmi,mert az "utcalányos".Szóval igen,nagy az ellentét.Én szolid,"vallásos úrinőnek kell lennem,mert ha nem, baj lesz.." ,ő pedig pofázós,"pogány vagyok,azt csinálok amit akarok" környezetben él.
2014. ápr. 8. 14:17
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
cigányok
2014. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

A jellemed ne változzon senki kedvéért, az már nem tartozik bele a lehetséges kompromisszumokba. Az, hogy olyan családból jött, az egy dolog, de ha téged is olyanná akar formálni, akkor nem ő a megfelelő társ. Ha nem fogad el olyannak, amilyen vagy, az nem a te hibád.

:(

2014. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

"Párom mindig amiatt panaszkodik, hogy nem vagyok elég agresszív. Mit tegyek?" Verd pofán,az elég agresszív lesz neki?

Mit akar, verekedjél, mert ő azt a példát látta.Hát erősen el van tévedve.

2014. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez szomorú amit írtál. A nők általában már csak az alkatukból adódóan is szelídek és szerényebbek. Az már egy érdekes nő ha úgy káromkodik mint egy kocsis, hát ha még azt tettlegességbe váltja...borzasztó.

A sarkadra állni egy dolog, jól teszed, de az agresszivitást tagadd meg. Nem vagy túl érzékeny, csak normális, miért kéne ezen változtatnod. Szomorú hogy ő ezt nem így gondolja.

2014. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

>"sokat köszönhetek a páromnak,kicsit túl nagy lett a szám és ha ideges vagyok,képes vagyok kkiskanálba folytani körülöttem mindenkit,de érzem ahogy megbántom őket és rossz tudni,hogy ilyet teszek másokkal"


Egy idegbeteg c-csajt akar belőled csinálni? Ne hagyd!!


>"Régebben nagyon nehéz volt kiállnom magamért,főleg anyukámmal szemben,egyszerűen belém lett nevelve azaz alázatosság a felnőttekkel szemben."


Ez viszont probléma, de nem az a megoldás, hogy agresszívvé válsz, azt felejtsd el. A szülői elnyomás miatt sokan szenvednek egy életen át is akár, de nem szabad úgy kompenzálni, hogy átesel a ló túloldalára. Jó lenne, ha a barátod nem akarna segíteni, ha inkább csak rontani tud a helyzeten.

2014. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem cigányok,azokat utálják. Viszont az egyik öccse ha káromkodik,mindenkit lecigányozik mellé,meg nem egyszer azt mondta,hogy haljon meg a két bátyja. Nem értem ezt a viselkedést, a párom egy rosz szót nem mondd neki soha, mégis bántja mindkét öccse. Egyszer annyira kiakasztotta az egyik,hogy nekiesett a torkának és az apjuk alig tudta a páromat megállitani,azóta nem csinál semmit és próbálja elengedni a beszólásokat a füle mellett. Viszont ezek ilyen nagyon agresszív hajlamúak,egyszer azt hallottam,hogy a párom egyik exe megcsalta őt és a párom a lány akkori barátját felgyujtotta,mert vele lépett le. Sulit is kellett váltania,mert nem engedték hogy abban az iskolában tanuljon tovább,veszélyeztetett személynek nyilvánitották. Régebben drogcsempészetben is részt vett,de ő nem drogozott,csak kereskedett. Szerintem elég zavaros a multja,a családja meg így a volt barátnőivel a kapcsolata. Anyu és a párom között is sok összetűzés van,mert nagyon különböző a gondolkodásuk. Ami még a páromnak belefér, anyunál már kihúzza a gyufát.
2014. ápr. 9. 13:20
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Tudod, kérdező, én alaposan meggondolnám, hogy folytassam-e ilyen pasival. Nem szeretek senkit a családja után megítélni, de itt különösen igaz a mondás: aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók.
2014. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!