Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félénk a nőkkel ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félénk a nőkkel ismerkedés terén. Vajon minden másban az?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit szeretnék megismerni,mert nagyon kedvesnek tűnik a leveleiben, de nagyon félős a nőkkel a sok csalódás miatt.

Azt mondja, ha megismerkedik valakivel és feloldódik, akkor elmúlik benne ez a gátlás és az élet más területein nincsenek ilyen problémái.

Szerintetek ez valóban így lehet?

Ne aggódjak amiatt, hogy egy félős "kisfiút" vetett elém a sors?

Még nem találkoztam ilyen emberrel, így nincs tapasztalatom, ezért kérdezem.


2009. dec. 20. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, erre nehéz így válaszolni. De mivel élőben még nem ismered, ezért azt tanácsolnám, hogy először beszélgess vele telefonon, mondd meg hogy hívjon fel. Akkor meglátod, hogy egyáltalán tudsz-e vele beszélgetni.


Hány képet láttál róla? Egy kép nem elég :) Nyilván mindenki más, mint egy képen, de a sok kép és a telefon azért már elég jó támpont, hogy találsz-e benne elég vonzó dolgot ahhoz hogy egyáltalán élőben találkozz vele.


Én is ismerkedtem neten, de ilyet még nem mondtak, hogy félnek a nőktől. Esetleg olyat, hogy nem casanovák, nőfalók :) vagy nem volt sok kapcsolatuk... de ebben nincs semmi, viszont konkrétan, hogy félősek lennének, hát, nem tudom.


A telefonban meghallod a hangját, hogy milyen stílusú.. Lehet hogy már itt nem lesz szimpatikus. Én is jártam ám így, nem is egyszer, hogy telefonban már nem volt olyan megnyerő az illető.


Ettől függetlenül találkozhatsz vele nyugodtan, egy kávét megér a dolog. Remélem tetszeni fogtok egymásnak :)

2009. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,legalábbis ezt gondolom magamról.

F/17

2009. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!