Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS SEGÍTSETEK kérlek? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS SEGÍTSETEK kérlek? Nagyon fontos

Figyelt kérdés

a párommal fél éve vagyunk együtt a párommal (aki a nevelőapám fia)és pár évvel idősebb,tapasztaltabb mint én .nekem előtte nem volt senki és vele is még csak pettingeltünk.sajnos már többször megcsalt.nálunk aludt átmentem a szobájába és megint történtek dolgok,de olyan önző volt,velem nem is törődött .nagyon szeretem őt ennyire senkit még soha.viszont tetszik neki a nővérem és reggel tudom nem szép dolog de elolvastam az SMS-eit és láttam ,hogy a nővéremmel akivel szinte mindent megbeszéltem vele kapcsolatban is olyan üzik voltak,hogy gyere le hozzám találkozzunk kettesben,hogy ne érdekelje ,hogy velem mi van,hogy én szeretem őt,mert ő csak szórakozik és a nővérem tetszik neki igazábol.meg olyanok is voltak hogy már találkoztak itt-ott.most mit csináljak???szóljak nekik hogy tudok mindent?de nem szeretném ha apu emiatt mind2őjüket kitagadná:Sszeretem őket ennek ellenére is bár soha többé nem tudok bennük megbízni és a barátommal nem lesz folytatása ezek után de most mit tegyek?ennyire még senki nem törte össze a szívem és pont nekik kellett???!!:(:(:(:(

egy nagyon szomorú lány


2009. dec. 20. 10:17
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi ha kicsit zavaros de nagyon felkavart:(
2009. dec. 20. 10:18
 2/7 anonim ***** válasza:
és mit szeretnél mit tegyünk?
2009. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezt a barmot. Menjen a rákba. Igazából a "sajnos már többször megcsalt" szövegtől felesleges elolvasni a szövegedet (elolvastam, nem azért), egy ilyen állattól nem szabad elvárni soha semmit.

Szóval mit kéne tenned? Más pasi után nézni. Ezt meg elfelejteni, de brutálmód. És nincs megbocsátás, nincs semmi!

2009. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nővéreddel beszéd meg a dolgot. És nagyon nem ártana, ha "két szék között a földre ülne" a srác.
2009. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lépj tovább,előbb-utobb talán a nővérkéd is rájön ,hogy semmi értelme vele lenni.keress 1 rendes fiut magadnak !ezt meg felejtsd el
2009. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de olyan nehéz úgy szeretem :(első barátom és 12 évig legjobb barátok voltunk:(
2009. dec. 20. 15:28
 7/7 A kérdező kommentje:
a nővéremről meg no comment
2009. dec. 20. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!