Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barat vs haver?

Figyelt kérdés
sziasztok! bekerültem egy új suliba. Sokmindenkivel megismerkedtem! majd egy fiú váratlanul rámírt. nem voltunk egymásnak szimpatikusak... majd aztán hetekig bezsélgettünk. beleszerettem... együtt voltunk 3-4 hetet... aztán barátság mellett döntöttünk. majd egyik régi ismerősömmel egyre többet voltam együtt.. összejöttünk... viszont tőle nem azt kapom, amit megérdemelnék. Semmi gond... szokom a helyzetet.. de újra beszélgetek a volt barátommal. azért is szakítottunk, mert már nem éreztem azt, amit régen... és most.. nagyon sokat vagyok vele mindig beszélgetünk. sokszor megöleljük egymást, de semmi több.. Ez mennyire hogyismondjam... nem lehetne? vagyis.. ugye ez nem számít megcsalasnak stb? én a barátomat szeretem... csak kb mielott megismerkedtem volna a mostani baratommal, csak rá számíthattam... bármikor... előre is nagyon köszönöm a válaszokat! (16/L)

2014. ápr. 8. 21:25
 1/2 A kérdező kommentje:
lehet kicsit érthetetlen bocsi. a lényeg, hogy az exemet nem szeretem ugy, a mostani barátomat igen, de az exembe, aki sose tett nekem semmi rosszat... benne bizok meg legjobban.. es szerintetek erdemes elhagyninegy ilyen baratot azert, ami most van? alando lecseszes fenyegetozes stb.
2014. ápr. 8. 21:31
 2/2 anonim ***** válasza:
ez nem megcsalás, fiú és lány között létezhet barátság, én is jóban vagyok az exemmel
2014. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!