Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? :S

Figyelt kérdés
Mi van ha a leges legjobb barátom (fiú), akivel rengeteget hülyéskedünk, sokat ölel mikor ketten vagyunk, simogat, és egyszer csak szájon puszilt? olyan röviden pusziélt szájon mintha csak az arcomra adta volna, de mégsem oda adta és szándékosan adta a szájra puszit. Én lány vagyok

2014. ápr. 9. 10:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Tettszel neki,lehet beled szeretett,es mar tobbet szeretne mint baratsag.Miert nem kerdeztel ra?
2014. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, ez már több, mint barátság a részéről.
2014. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Több lesz mint barátság:)
2014. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
A leges legjobb barátod szeretne szexelni veled. Puhatolozik.
2014. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van, hogy ő már szerelmes. Most te jössz.
2014. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Járni akar
2014. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Tehát, sokat ölel, simogat, szájon puszilt... szerencsétlen srácnak most már lassan le kell tepernie, hogy végre vedd a lapot és észrevedd, hogy tetszel neki. :-)
2014. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Te,hogy viszonyulsz hozza?
2014. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
a dolgokat nehezíti hogy a párom legjobb barátja is, viszont tisztában van azzal, hogy párommal való kapcsolatom már rég nem felhőtlen. nagyon sokat emlegeti hogy ő csak barát, pláne mikor olyat mond ami már tényleg nagyon arra utal hogy többet is szeretne. párom ilyen téren nem érdekelné ezt tudom. kérdeztem tőle hogy ha többet akarna azt elmondaná-e. azt mondta hogy nem. hogy én hogyan viszonyulok hozzá, őszintén szólva hosszú hosszú évek óta vagyunk már leges legjobb barátok. és eddig sosem jutott eszembe úgy mint pasi. viszont szeretek vele lenni, az utóbbi időben többet is voltunk együtt mint azelőtt.
2014. ápr. 9. 11:45
 10/28 A kérdező kommentje:

valahol beindított bennem valamit, mert mindig türelmes volt, nem csak hozzám, hanem mindenhez, mindenkihez. nagyon nyugodt természetű. mindig segítőkész és mindig számíthattam rá. tudom.....ha arról lenne szó, nagyon jól kijönnénk. mindig a pártomat fogta/fogja ha a párom ok nélkkül neki áll szekálni. de ezek a dolgok ami a kérdésemhez tartoznak, elindítottak bennem valamit, amitől sokat gondolok rá

és valahol mégjobban keresem a társaságát amiben ő egyértelműen partner

2014. ápr. 9. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!