Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? :S

Figyelt kérdés
Mi van ha a leges legjobb barátom (fiú), akivel rengeteget hülyéskedünk, sokat ölel mikor ketten vagyunk, simogat, és egyszer csak szájon puszilt? olyan röviden pusziélt szájon mintha csak az arcomra adta volna, de mégsem oda adta és szándékosan adta a szájra puszit. Én lány vagyok

2014. ápr. 9. 10:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Az a baj,ha te elutasito leszel,akkor vege lesz a baratsagnak is,erre mondjak,hogy nincs ffi-nö baratsag,csak egy ideig. De ha amugy is rossz a kapcsolatod,talan megprobalhatnad vele,mivel minden jel szerint jobban kijossz,elvagy,megertitek egymast,mint jelenlegi paroddal. Nehez dontes. Csak meg egy kerdes,tudnal ra pasikent tekinteni,mint uj pasid mondjuk,hogy komolyabb kapcs. legyen köztetek? Hogy erzed?
2014. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igen, tudnék rá pasiként tekinteni és úgy érzem hogy egyre jobban húzok felé érzelmileg. A problémám az hogy annyi mindennel kapcsolatban hülyéskedtünk már de tényleg a leg durvább félreérthetőbb dolgokon is, hogy néha nem tudom már azt hogy mit gondol komolyan és mit nem. ha biztosra tudnám hogy többet akar, akkor adnék egy lehetőséget magunknak.

2014. ápr. 9. 11:56
 13/28 anonim ***** válasza:

"a dolgokat nehezíti hogy a párom legjobb barátja is"


Nem, a dolgokat az nehezíti, hogy egy ennyire lényeges dolgot te teljesen kihagytál az eredeti kérdésből.


A te érdeked, hogy hasznos választ kapj, erre csak a NYOLCADIK válaszoló után említed meg, hogy te közben párkapcsolatban vagy?


[link]

2014. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Hat akkor rajta! Beszeljetek meg,ki mit erez a masik irant,mennyire gondoljatok komolyan,vagy csak legyen egy veletlen csok,es utana beszeljetek,szerintem probaljatok meg mindenkeppen. En megprobalnam a helyedbe,veszteni valod nincs,es lehet vele leszel a legboldogabb,ki tudja...
2014. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Igen kihagytam, de a lényege gondolom attól még nem változik.
2014. ápr. 9. 12:01
 16/28 A kérdező kommentje:
Ő nem utasítana el, ezt mondta is. És igen, szívem szerint úgy érzem, ő az akivel igazán boldog lennék. :)
2014. ápr. 9. 12:03
 17/28 anonim ***** válasza:
Remelem osszejon,es sok boldogsagot Nektek!
2014. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, és én is remélem összejönnek a dolgok. már arra is gondoltam, hogy ha már egyszer így szájon puszilt és azt mondta hogy ő nem tolna el magától, hogy fogom, megcsókolom, aztán úgyis többet érne minden szónál az ahogyan csókolna. És onnantól már nem lenne az hogy mit gondol komolyan és mit nem. nagy hülyeség lenne?
2014. ápr. 9. 12:09
 19/28 anonim ***** válasza:
Kapd le és kiderul minden... ezzel egyezek is, de csak amennyiben szakitasz a mostanival... ha nem szakitasz, akkor tudod mi vagy/leszel. Csak öszintébe. Kéz csók és sok sikert.
2014. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Igen, persze. :)
2014. ápr. 9. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!