Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti féltékenyek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékenyek lennétek emiatt a párotokra?

Figyelt kérdés

Barátom 2 napja jött haza egy külföldi kirándulásról.Pár napot voltak ott, nem csak osztálytársai,hanem idegenek is voltak ott.

Ma tudtam meg,hogy az egyik este,mikor nem akart velem beszélni,hamar lerázott, azzal az indokkal,hogy mennek társasozni, 3 idegen lány is átment hozzájuk,az ő szobájába(párom és még 2 haverja voltak egy szobában)

S a végén már egy lány maradt, s elkezdtek inni, s a lány is velük, teljesen lerészegedtek, az egyik fiú még le is smárolta a csajt.

Ez még oké, de ezt a barátom nem mondta el nekem.Mástól tudtam meg ma, s mikor rákérdeztem ezeket mondta.

Annyira féltékeny vagyok azóta,hogy nem tudom elnyomni magamban, főleg,hogy engem meg akkor lerázott.

Ti mit gondoltok?:/


2014. ápr. 9. 13:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ellenkezö esetben te megmontad volna,hogy most jott be a szobankba 3 pasi,bulizni fogunk, es most le kell tennem a telefont.Masnap pedig,hogy az egyik pasi reggelig maradt,es csokolozott a baratnommel,de nem volt amugy semmi erdekes szivem.
2014. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

neki*

belőleM *

elnézést a hibákért.

2014. ápr. 9. 14:15
 13/18 PearlDiver ***** válasza:
Esetleg mondd el a barátodnak, ez miért esett neked rosszul, és kérd meg, hogy biztosítson, továbbra sincs okod rá, hogy féltékenykedj. A túlzott féltékenység olyan, mint egy kígyó, ha hagyod, hogy a nyakad köré másszon, megfojt.
2014. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
először is én beszéltem/írtam volna többet mint egy perc, hisz rég nem láttam párom.Másodszor ha ő rákérdez,persze hogy elmondom kik voltak még ott,és nem csak a barátnőim tüntetem fel...
2014. ápr. 9. 14:18
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha rakerdez! te is rakerdeztel es elmondta oszinten.

Ne fujd fel igy,nincs ebben semmi,a feltekenyseg ami megoli a kapcsolatott,ugyis mindegy mar mi volt,mi nem volt,mar elmult,teged szeret, probald elfelejteni ezt az egeszet,lepjel tul rajta,es adj egy csokot a parodnak!

2014. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
jajj, ez a sok "volna".... semmi értelme annak, hogy itt kérdezgeted, a párodat kérdezd meg. mert itt 2 tabor van. a normális, meg a paranoiás...
2014. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tudod,pont azért nem mondta el mert tudta hogy így reagálsz..tudja hogy féltékeny vagy,habár ő semmit sem csinált,de jobb így hogy nem tudod,mert még feleslegesen kombinálnál...

Csajként mondom hogy a féltékenység tök felesleges..ha valamit nem kap meg tőled és másra vágyik,akkor hagy menjen,nem? Ha ilyesmi lenne a hozzáállásod,akkor már nem is lenne érdekes se neki se neked az a plusz 3lány..

Gondolkodhatnál akár úgy is,hogy adott 3részeg csaj,akikkel részegen semelyik pasi nem kezd semmit,aki kicsit is intelligens.Ha a lányok vannak beindulva,őket is le lehet állítani,ha nem kellenek a barátodnak..ez meg nem

az alkoholtól függ..minden fejben dől el,hogy meddig megy el.Partihangulatban meg normális hogy inkább velük van mint veled telefonál/chatel..azt máskor is tud..ettől még ugyanúgy szeret.

Csajok nem jobb lenne úgy gondolkozni hogy jobb nők vagytok mint a "vetélytársak"?

Az én barátom imádja hogy nem vagyok féltékeny,teljes a bizalom stb.

Együtt tanult/utazott egy csajjal aki jó ismerőse/haver? Na és..? Kettőn áll a vásár..

2014. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De történt is valami? Mert ha nem akkor szerintem pont azért titkolta el hogy ne legyél féltékeny.
2014. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!