Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akit nagyon szerettem, egyszer faképnél hagyott, aztán adtam neki még egy esélyt és megint megcsinálta és visszament az előző nőjéhez. Viszont van egy másik srác aki nagyon tetszett régen , és most próbálkozik nálam viszont persze nekem tetszik h látom h kellek neki, nyitott vagyok felé csak vmiért úgy érzem h még nem vagyok túl az előzőn. Ha találkozgatok vele meg beszélgetek vele, akkor sikerülne talán őt is úgy megszeretnem mint az előzőt? Vagy mit tegyek?
2014. ápr. 9. 16:56
 1/3 anonim válasza:
proba cseresznye :)
2014. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia Dávid! :) ((1. válaszoló))
2014. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,van rá esély. Bnom is így volt. Eleinte csak szimpatikus volt számára, majd tetszett is neki, utána összejott vele, de még eleinte nem volt szerelmes(a volt pasijába se,úgyhogy a sztem fontos h ne legyél a volt barátodban szerelmes) az más, hogy emlékszel rá, mert az normális, ez nem olyan amit egxik napról a másikra el lehet felejteni. Én adnék esélyt a kapcsolatnak.
2014. ápr. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!