Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy sráccal, elkérte a telefonszámom a buliban. másnap felhivott, hogy lenne-e kedven találkozni, igent mondtam. utána még hivott egyszee, meg szoktunk msnezni, mindig normális, sokat mesél, bókol, viszont ritkán ir rám magától, ált én irok rá msnen. miért lehet ez?
2009. dec. 20. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert olyan mint az msn felhasználók 50%-a.Csak akkor írnak ha kérdezel valamit.
2009. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

próbáld meg húzni kicsit a srác agyát.

Ne írj rá hanem várd meg amíg ő ír rád.. nehéz lesz de ha tényleg érdekled akkor rád fog írni! Nállam már bevált;)

meg még utalhatsz hogy ő is írhatna neked...

(:

2009. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mert elfoglalt talán azért...én se szoktam ráirni senkire szinte soha csak ritkán. Attól még, hogy be vagyok jelentkezve nem biztos, hogy ott ülök a gép előtt, vagy lehet hogy nem tudna miről írni
2009. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!