Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak velem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak velem nem akar kapcsolatot vagy tényleg mással se?

Figyelt kérdés
Van egy srác 3 hónapja találkoztunk, egyéjszakásból indult szexkapcsolat lett belőle. Azt mondja, hogy 1-2 éven belül Amerikába megy dolgozni, tehát nem akar kapcsolatot, mert minek, meg amúgy sincs most kedve kapcsolathoz. Szerintetek ez duma? (Hímsoviniszta válaszok nem érdekelnek, köszi!)
2014. ápr. 10. 00:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ne okoskodjál már :) Nagyon jól tudom , hogy semmi közöm hozzá, mint mondtam nem szólok bele, hogy mit csinál tisztában vagyok vele, hogy másokkal is szexel (én is).

Nem azt mondtam, hogy leugatnám a fejét, hogy hogy képzeli...hanem, hogy nem esne jól. Remélem érzed a különbséget.

2014. ápr. 10. 01:12
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg nem akar kapcsolatot, miért is akarna? Egyet füttyent és te, vagy más már ott térdel és kényezteti, akkor minek törje magát randikkal, udvarlással, beszélgetéssel, közös programokkal amik időt és pénzt visznek... majd ha megcsömörlik a lélektelen dugásoktól, az üresfejű szexpartnerektől, akkor majd keresni fog egy komolyan vehető nőt, de szerintem az még sokára lesz, elég fiatal még a srác.
2014. ápr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy fiatal?
2014. ápr. 10. 01:42
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kamu.

Ha jönne a nagy szerelem, nem tiltakozna ellene.

2014. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!