Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan verjem ki a fejemből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta a párom majdnem 2 év után, hogy már nem érzi ugyanazt. Két hónapig ilyen se veled, se nèlküled kapcsolatban voltunk mert nem tudtuk elengedni egymast. Egy hete egyátalán nem beszélünk, de képtelen vagyok nem gondolni rá. Vele álmodom, mindenről ő jut eszembe. Mit tegyek, hogy jobb legyen? Mikor fog ez enyhülni vagy elmúlni?
2014. ápr. 10. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, mit érzel, velünk is hasonlóképp történt a dolog, de mi csúnyán szakítottunk, mégis nem tudtuk elfelejteni egymást, és még utána is találkoztunk, le is feküdtünk egymással, de már nem, beláttuk, hogy ez nem vezet így sehová. Nem működött már úgy a dolog, mint két éve(2 évig jártunk). Hiányzik még most is néha, de tudom, hogy csak megszoktam a közelségét. 2 hónapja szakítottunk és ő már más lánynak csapja a szelet, és nem csak le akarja fektetni, számomra ez a legszomorúbb, de úgy vélem, ha találok valakit, már nem érdekelne engem sem a dolog. Sőt már van valaki, aki el tudja feledtetni velem ezeket a dolgokat, nem járunk, de jó, hogy beszélhetek valakivel.
2014. ápr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvileg ő màr szerelmes másba egy hónapja, mégsem tudott elengedni, nem tudom mennyire reális ez..Az a baj, hogy nem tudom eldönteni, hogy megszokás vagy tényleg szerelmes vagyok e belé.
2014. ápr. 10. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!