Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszatérhetnek a régi érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérhetnek a régi érzelmek? Lehetek még vele boldog? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

A törtenet "röviden" a következö:

Kb. 6 honapja szakitott velem az exem, 3 ev kapcsolat utan. Nagyon megszenvedtem, föleg hogy egy helyen dolgozom vele es az uj "baratnöjevel".

Novemberben egy uj pasi jött hozzank, aki elöször ram sem hederitett, majd kialakult közöttünk valami. En mondtam neki hogy nem akarok semmi komolyat, friss szakitassal a hatam mögött, mert nem tudom, hogy azt tudnam-e nyujtani, amit ö szeretne. De aztan 1 honap leforgasa alatt mar nem volt kiutam, teljesen beleestem es mar nem tudtam nemet mondani...most kb. 4 honapja együtt vagyunk, olyan boldog voltam vele, vegre egy pasi, aki tenyleg teljes sziveböl szeret es tisztel, akivel tökeletes a szex es minden perc csodas.

Most jön a problema....mindenfele elözmeny nelkül kb. 2 hete elkezdtem magam furan erezni, es most epp ugy erzem, hogy mar nem szeretem...

Es ettöl nagyon szenvedek. Nem akarom öt elvesziteni, rengeteget sirok, semmi etvagyam es eletkedvem.

Ezt persze ö is eszrevette, es öszinte voltam hozza. De ö csak azt mondja nekem kell tudnom, mi a helyes szamomra, ö nagyon szeret, de ez igy nem fog müködni. Hogy probaljak meg rajönni mi valthatta ki, ne jarjon egesz nap ezen az agyam, mert csak rosszabb lesz...fejbe tudnam löni magam, vegre egy ertelmes pasi, aki nem sarba tipor, mint az ostoba exeim, akinek ennyire fontos vagyok, en meg megbolondulok.

Szoval a kerdesem:

Letezik olyan hogy igy meghülyül az ember? Visszaterhetnek az erzesek?

Semmi masra nem vagyom, csak arra hogy vele lehessek boldog.

Es nem tudom, hogy tehetnek erte.

Mostanaban nem fenyes az eletem, rengeteg anyagi gond(ex miatt), munkahelyi problemak, mar-mar depressziosnak erzem magam.

Kerlek adjatok tanacsot!

Nem akarom feladni, mert nem akarom elvesziteni!!!!


2014. márc. 20. 16:46
 1/8 A kérdező kommentje:

Ha esetleg szamitana:

24/N 28/F

2014. márc. 20. 16:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem már-már depresszió, hanem az.
2014. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Amugy mult heten penteken megint tökeletesen voltam: boldog, ereztem h szeretem, minden ok...majd szombat este ujra elkezdödött....

Megis mit lehet tenni!? :(

2014. márc. 20. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Pszichiáter. 15 évig éltem egy hol bipolárisnak, hol borderline-nak diagnosztizált nővel, mondjuk neki az sem segített, de azért olyant is ismerek akinek sikerült kis segítséggel rendbeszednie magát.
2014. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugy gondoljatok ennyire komoly lenne a problema?
2014. márc. 20. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát egyelőre csak én csetelek veled, de amennyiben elfogadod, hogy van némi releváns élettapasztalatom az ügyben - hozzáteszem, nem vagyok pszichiáter, sem távgyógyító - akkor annyit tudok mondani, hogy azt láttam helyrejönni, aki hamar lépett, aki éveket várt, hogy majd elmúlik, az azóta is antidepresszánson él. Amiket leírtál az meg eléggé hajaz arra amit én közelről láttam sok éven keresztül.
2014. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hat ez azert kisse megremitett...de kb. Ugy erzemmagam, mint a mosott rongy, nem akarok kikelni az agybol, nem forditok annyi idöt magamra, a kinezetemre, elvesztettem az erdeklödest a hobbijaim irant, mar napu 6-7 szal ciginel tartok, holott napi 1-et szivtam fel evig es mar le akartam tenni...

Es mindegy mennyit alszok, semmi energiam, etvagyam, csak ez a szorongato erzes a lelkemben, a szivemben....

:(

2014. márc. 20. 17:24
 8/8 kolosszus22 ***** válasza:

Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a pillanatnyi érzelmeidnek, így csak szopni fogsz az összes kapcsolatodban, soha nem fogsz olyat találni aki iránt mindig lángolni fogsz. Csak magadnak csinálod a problémát!

26F

2014. márc. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!