Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Megcsalt". Jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megcsalt". Jól tettem, hogy szakítottam?

Figyelt kérdés

Exem full részegen smárolt egy másik sráccal. A mai liberális felfogású világban le kell szögezni, hogy természetesen lányról van szó, tehát én vagyok a fiú. A megcsalást azért tettem idézőjelbe, mert végülis amíg nem fekszik le egy pár, szerintem nem szabad megcsalásról beszélni. Azzal próbált védekezni, hogy nem emlékszik semmire, és nem volt magánál. Sajnos nálam ez még rátett egy lapáttal... Nálam már az is elég ok lett volna, ha csak ennyire részeg, vagy ha csak mással smárol.


2 hetet jártunk


15/F


2009. dec. 20. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
kb 15 lehet a "hölgy" is. K.O. részegen. Nem semmi...
2009. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól nyugi nem veszitettél semmit
2009. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
azért tök jó... 15 évesen hullarészeg csaj... mi lesz ebből 20 évesen? :D még jó hogy dobtad, okos vagy. jól is írsz, értelmesnek tűnsz, jobbat érdemelsz :)
2009. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy jól tetted. ha már most ilyen, mi lesz később? elég bizarr.
2009. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jól tetted,ne is agódj érte...

Anyim is megcsalt,igaz én megbocsátottam neki(ő is smárolt)de bánom...

Unalmas már,és az istenért se akar rólam leszakadni :DDDD

További yoo életet kívánok ((;

2009. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!