Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem merek új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem merek új életet kezdeni, társfüggő vagyok?

Figyelt kérdés

Már 5 éve vagyok együtt a barátommal minden jó csak már unalmas hiába szeretem de már nem az igazi az egész.

Most munka miatt lehet el fogok költözni csak még nem döntöttem mert nem merek elmenni itt van ő rá mindenbe számíthatok csak fiatal vagyok még ahhoz,hogy vele éljem le az életem, de olyan rég voltam szingli,hogy be vagyok parázva félek,hogy nem találok jó pasit.


2014. ápr. 10. 14:05
 1/2 anonim válasza:
Ez elég megszokott dolog. Sokan vannak ezzel így. Ha nem szereted annyira hogy továbbra is vele legyél, és mivel ezen gondolkodsz nyílván nem, akkor lépj. Nem lesz könnyű, mert 5 év az 5 év. de mi az hogy mi lesz ha nem találsz jó pasit? nem is kell semmit erőltetni, szerintem jó egyedül is lenni. Ha egyedül vagy jobban megtalálhatod önmagad, kereshetsz új hobbikat, ismerkedhetsz új emberekkel, jobban megismerheted magad, sokkal több időd lesz magadra. Az egyedülléttől nem kell félni. És ha eljön az ideje biztosan találsz olyat akire azt mondhatod hogy jó pasi. ennyi :)
2014. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az nem megoldás esetleg, hogy megpróbáljátok felpörgetni a kapcsolatotokat valahogy? az az elköltözés az mit jelentene? másik város vagy ország? hány éves vagy?

elég sok fontos infó lemaradt azért... de ha úgy érzed, hogy fiatal vagy lekötni magad, és nem opció megpróbálni felturbózni, kevésbé unalmassá és lapossá tenni a kapcsolatotokat, akkor mindenképpen azt javaslom, hogy szedd össze a bátorságod, és minden lelkierőd, támaszkodj barátokra, családra, etc, és építs fel egy önálló életet, mert valljuk be, pár nélkül is lehet teljes életet élni (mondom ezt párkapcslatban).

2014. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!