Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy megcsal-e....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy megcsal-e. Hogy lehet elviselni a bizonytalanságot?

Figyelt kérdés
A páromnál fel-felbukkan egy lány, aki nagyon próbálja elcsábítani. Ő állítólag nem vevő az egészre, de valahogy mégis rossz érzésem van. Velem kedves, nincsenek külön útjai, százszor is elmondja, hogy szeret, de elég ritkán van szex, és a lánnyal amit beszél, azt én soha nem tudhatom. Egy-két véletlen mondatot láttam csak, pl. amikor a csaj írta neki, hogy rég szexelt és nagyon akar már vele találkozni. De nem tudom, erre mit válaszolt. Másrészről viszont tervez velem, nyaralást is, hosszútávon is. Nem vagyok hülye, a kapcsolatokban is van némi tapasztalatom, sajnos megcsalással is. De itt fogalmam sincs, hogy mi van. Nem segített a nyílt szembesítés és rákérdezés sem. Mégis mit tehetnék még? Megőrjít ez a bizonytalanság :(
2014. ápr. 10. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
az sz...rt se ér h annyiszor mondja, h szeret.. úgyh ezt dobd is a vízbe. jóhogy nem láthatod hogy mit leveleznek, amikor az egy magánbeszélgetés. mi oka lenne megcsalni? hány évesek vagytok?
2014. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy ne beszéljen vele többet.ha tényleg nem erdekli a lany nem fog.
2014. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog nyomozgatni,meg a párod háta mögött utána járni a dolgoknak,de itt sajnos csak ez a megoldás marad.Ha mást nem,azt megteheted esetleg,hogy a csajnál kérdezősködsz.Viszont az meg rizikós,mert könnyen vetíthet a lány olyat is,ami nem igaz.Szóval marad az telefon,facebook ellenőrzése.
2014. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ezt kell írjam, de biztos hogy megcsal. Ha egy fiú nem éreklődik egy lány után , akkor nem beszél vele sőt magas ívben sz.rik rá. Nekem volt egy 4 éves kapcsolatom és kb 1 hónapig nem szexeltünk amikor az akkori párom munkatársa elmondta nekem h már fél éve csal egy másik lánnyal. A tapasztalataim szerint nem segít a ha nyíltan rákérdezel, mert még akkor is letagaják ha saját szemeddel látod. Ne hagyd hogy megalázzon és játszon az érzéseidde!
2014. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Adj neki választási lehetőséget:Te vagy a csaj. Legyél könyörületlen ne hagyd h át***asszon,a pasik(nem mindegyik) általában szemetek akik csak játszani tudnak a nők szívével.Ha tényleg szeret akkor lekoptatja a csajt. A csaj tudja h a pasid foglalt?
2014. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!