Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már úgy, hogy nem érdemled meg a párod? Ha igen miért? Nemet és kort is!

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Én ilyet nem éreztem. Viszont olyat már igen, hogy a PÁROM nem érdemel meg. :) Nem vagyok egoista, egyébként... Csak amiket tesz/tett, az meredek, és én mindig megbocsátottam Neki. De ha elmúlik a szerelem... Nem fog megállítani semmi.
2009. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én már éreztem/érzem most is, mert őt úgymond jobbnak tartom magamnál, tehát túl jó nekem. ez az érzés általában az önbizalomhiány miatt alakul ki, szerintem. 17/L
2009. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, akkor nem értékeled magad eléggé. Önbizalomhiányban szenvedsz. Miért lenne jobb nálad? Miért ne érdemelnéd meg? Ne ezekre gondolj, hanem arra, hogy te vagy a legértékesebb, és MINDENT megérdemelsz, sőt annál is többet. Én még ezt soha nem éreztem, mert nincs olyan jó, amit ne érdemelnék meg. Bármiben, nem csak pasiban. Bízz magadban, és hidd el, hogy mindent megérdemelsz!
2009. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nő, 30. Még soha nem éreztem, és Te se gondold így soha. Te mindent megérdemelsz!! Aki ilyeneken gondolkodik, az önmagát nem értékeli eléggé, ezen kell változtatni. Magadnak Te legyél a legfontosabb! És azt mondják, mindenki azt kapja, amit érdemel, tehát minden jót megérdemelsz, amit az életben kapsz! Gondold át, milyen jó tulajdonságaid vannak, milyen értékes ember vagy, és ezt gyakran tudatosítsd magadban!
2009. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha így érzed, akkor kevés az önbizalmad.
2009. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt neked mondta valaki, aki ezzel akart lekoptatni. Van olyan, hogy egy pasi mondja ezt a szöveget, annak általában vagy van magával valami komoly baja, vagy pedig nem tetszel neki eléggé. De bármelyik is a helyzet, felejtős a kapcsolat.


31/N

2009. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
köszi mindenki :D (én voltam az, aki így érezte, de mostmár nem érzi így. :) )
2009. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!