Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A mostani párommal 2 évvel ezelőtt együtt voltunk. Majd szakitottunk, közbe volt neki más, nekem is. Most megint együtt vagyunk. Utálom az exét ki nem állhatom folyton nézi a barátomat. Egy utolsó rib.nc szó szerint. Sokat veszekedtem amiatt a párommal hogy miért hagyott ott mennyit szenvedtem miatta érdekes hogy pont 1 év után jön arra rá hogy engem szeret . Mondta hogy igen, de az 1 év után is ugyanazt érezte mint akkor,most hogy engem szeret, belém szerelmes. Kérdeztem miért hagyott ott, hülye volt fiatal,megbánta. Egyszer nagyon összevesztünk ezen, sírt, és féltékeny az én exeimre is. Pedig mi voltunk egymáséi az elsők,olyan téren is. Tervezzük a jövőt is együtt..

Nagyon szeretem, de idegesít az a kis pcsa. Mit tegyek?? Tudom hogy szeret de félek hogy mégegyszer elhagy....

Segítsetek! 19/L a barátom is 19


2014. ápr. 10. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem véletlenül vagytok együtt újra. Miért hagyna el még egyszer a csaj miatt?

Viszont az a tény, hogy akkor ijedhet meg tőled, ha túlbonyolítod a dolgokat. A barátod is nézi? Nem? Akkor meg minek foglalkozol vele, ha nem beszélnek?

2014. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!