Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha minden körülöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha minden körülöttem lévő pasi észrevesz, és felajánlkozik, de a férjem észre sem veszi, hogy létezek?

Figyelt kérdés
Még mielőtt vki kérdezné! 58 kg és 164 cm vagyok csinosan öltözök, adok magamra! Rengeteg dolgot bevetettem, de hiába. Bárhogy is nézek ki, semmi reakciót nem látok rajta.

2014. ápr. 10. 22:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Persze, nagyon megértelek, én is nő vagyok! Teljesen igazad van, és nekem is mindig az a benyomásom, hogy a nőknek kell folyton teperni és ez szerintem is igazságtalan.

Főleg, ha egy jó karban lévő, értelmes nőről van szó, kész botrány, hogy nem kap elég figyelmet.

Hát figyu, ennél okosabbat nem tudok mondani, mint amit eddig.

Mivel ott vannak a gyerekek, és végülis 1 éve megy a dolog, ami még nem reménytelenül hosszú, és van köztetek fizikai kapcsolat, ezért azt mondom, hogy muszáj még kísérletezni.

Esetleg ha már nagyon a tűréshatáron lennék, komolyan elmondanám a férjemnek, hogy ez tényleg zavar, és nem tartom elégnek, ami figyelmet kaptam tőle az utóbbi időben. Nekem szükségem van a figyelemre, ha ő nem akarja megadni, zavarná-e, ha esetleg máshol keresném a figyelmet, vagy hajlandó-e változtatni, esetleg tegyen javaslatot, hogy én miben tudok segíteni annak érdekében, hogy ő változtasson.

Ezt nem fenyegetőleg, hanem türelmesen. Úgy, hogy ne tudja egy fél mondattal elintézni. És arra figyelnék, hogy ne hisztériázzak, maradjak nyugodt.

Valszeg teljes kétségbeesésemben, ha már mindent megpróbáltam volna, én valami ilyesmit mondanék. De nem vagyok én se egy párkapcsolati szakértő, tehát egyáltalán nem biztos, hogy ez a helyes. Csak ha már nincs más, egy idő után valszeg muszáj nyílt lapokkal játszani.

2014. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egész véletlenül nem depressziós a férjed? Utolsó kommented alapján nem kizárt, de te csak magaddal vagy elfoglalva, most sem az volt a kérdés, hogy neki ez mitől jött 17 év után, hanem csak te, csak te... vele mi van..? És azon gondolkodtál-e már, hogy a szex elmaradása nem a fő probléma, hanem a kapcsolat haldoklásának a tünete?
2014. ápr. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Feküdj le mással, a férjed is ezt teszi

Mit akarsz 17 év után?

A többiek nem tudják azokat a dolgaidat, amire a férjed mar rá is unt

2014. ápr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos a 13-asnak van igaza .. Meseszep parom van mar 10 eve, mi is elhidegultunk ( 99%-ban az en hibambol) ,nem vettem eszre,nem ertekeltem azt a csodat,ami mellettem volt egeszen addig,amig mas nem kezdte ertekelni . Nem tudok haragudni ra , csak a noiesseget akarta biztosnak tudni es sajnos megcsalt . Piszok nehez volt ( es meg most is az) ,de sajnos nekem ez kellett hozza,hogy eszrevegyem . Azota minden idilli a kapcsolatunkban es tudom,hogy soha tobbe nem engednem el.


38/F

2014. ápr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es! Lehet, hogy igazad van! De ha tudnád, hogy milyen az életünk, téged sem érdekelne, hogy depis-e!

Ha én nem lettem depis az elmúlt évek alatt, -hozzáteszem, jó okom lett volna rá-, akkor ő miután rendeződni tűnik minden körülöttünk, és mindenünk megvan, ne legyen depressziós! Egyébként nem depis, csak önsajnáló pesszimista!

Addig nincs is baj, míg nem ránt magával, mert akkor összedől a kártyavár!

2014. ápr. 11. 21:41
 16/19 A kérdező kommentje:

14-es! Teljesen megértelek, mert azt szokták mondani, hogy az emberek akkor jönnek rá, hogy mit veszíthetnek, mikor már el is veszítették!

Az én férjem is ilyen, viszont konok is. A hitvallásai közül az egyik: Nő és busz után ne fuss, úgy is jön a következő!

Ezt hallgatom 17 éve! Szerinted?

Nem tudom, hogy összekapná-e magát, ha gáz lenne!

2014. ápr. 11. 21:44
 17/19 anonim ***** válasza:

"Nő és busz után ne fuss, úgy is jön a következő! " Ez nem szép tőle. Csak nehogy ez legyen a nóta vége a részéről:

http://www.youtube.com/watch?v=haA5O3eje48

2014. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát igen!
2014. ápr. 12. 20:30
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát a taposát élvezik a pasik (a mellékelt ábra szerint-.-""""), és tufom milyen ez a helyzet. Én sem teperek már, sőt nem is rázok le mindenkit azonnal (nem fekszem le senkivel, nem lennék rá kéépes). Egyszerűen feladtam a harcot, most már Ő jön.
2014. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!