Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor, ha évek múltán már nincs szenvedély csak kötődés?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. feléleszteni a tüzet

2. tovább állni

3. élni így tovább

2014. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem éltem ki magam, ez is közrejátszik. Habár jön a nyár, jönnek a bulik, meg a szülinapom is jövőhéten, amikor egy barátnőmmel elmegyünk bulizni... de olyan tespedésnek érzem a kapcsolatokat. Nem tudom, hogy olvastátok-e Török Gyula Porban c. regényét, de ott van ez, hogy Kender Pál belesüpped a porvárosi életbe, az magábaszippantja. Úgy vagyok a kapcsolataimmal is... meg igényem van arra, hogy valaki folyamatosan udvaroljon a pasim mellett. Ez az a tulajdonság, amit annyira utáltam az exemnél, most meg én csinálom. :(
2014. ápr. 11. 11:37
 3/5 PearlDiver ***** válasza:

olvasnivaló:

[link]

2014. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Ha lány vagy: Főzni, sütni, mosni, takarítani, hisztizni, pattogni, pampogni


Ha fiú: Inni, tunyulni, fenyíteni, herét vakarni meccs nézés közbe, fiatal lányoknak odafütyülni.

2014. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
haha, miért is kellene nekem rá mosni, főzni, takarítani? nem bejárónő vagyok, hanem BARÁTNŐ. amúgy is az anyja csinálja neki,mert nem lakunk együtt.
2014. ápr. 11. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!