Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem bízok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem bízok meg senkiben?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, és az elmúlt 4-év alatt, sokat csalódtam a lányokban, itt volt hűtlenség, illetve a minap, csak úgy gondolt egyet a csaj, és kidobott.. persze ez nem minden esetben volt. de egyszerűen a rossz kapcsolatok miatt, már nem tudok megbízni a lányokban, féltékeny nem vagyok,arról leszoktam.. de unom már, hogy folyton azon parázzak, mikor szúr hátba, akivel épp járok.. hogyan lehetne ezeket a rossz gondolatokat elűzni? a másik, meg hogy valamilyen oknál fogva, csak a lányok tudnak lekötni, illetve az akivel éppen járok, se barátok, se tv, se semmi más.. és az a rossz az egészben, hogy mást is szívesen csinálnék, csak máshoz nincs soha kedvem ..
2014. ápr. 11. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
kockulj be!! :D
2014. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem a pasim szúrt hátba. Tegnap derült ki róla hogy csajozott a hátam mögött nem is egy csajról van szó. Eddig én olyan ember voltam aki megbízott az emberekben többnyire persze értelmes határokig. De ezek után és is úgy érzek, mint te, félek h többé nem fogok megbízni a fiúkban. Eldöntöttem magamban h megpróbálom visszatekerni magamban a kazettát és visszaállni a régi módszeremre: nem hagytam hogy belém szeressenek a fiúk. Ha kavartam is valakivel érzelmileg nem engedtem közel egyiket sem hamar lekoptattam őket így se nekik nem okoztam traumát se magamnak, bár szerintem nem nehéz kiismerni az embereket. Kevés idő alatt ki lehet szűrni hogy ki megbízhatatlan, és ki őszinte típus. Mindkettővel vigyázni kell. AZ első típusba azok az emberek tartoznak akik általában nagyon vonzóak, külsőleg és belsőleg is, legalábbis először így látod, de nagyon hamar lapátra kerülsz. A második típus az amivel meg azért kell vigyázni, hogy te ne bántsd meg, ha nem tetszik akkor a tudtára kell valahogy adni még az előtt hogy beléd habarodik. Ha mégis és neked is tetszik akkor találtál egy megbízható embert. Persze idő kell h ebben biztos legyél. A baj az h az első kategóriában vannak a vonzóbb emberek.
2014. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a jó szokásodat őrizd meg! Sose bíz élő emberben!
2014. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen, 2. válaszoló, azért nagyok sok pasi olyan, hogy hűséges. én több srácot láttam össze tőrve, mint lányt. mert neharagudj meg, de a lányok sokkal sz*metebbek, mint a pasik, bár megjegyzem, nem minden esetben. de velem volt már olyan egy lány, hogy addig kínzott a szavaival, hogy majdnem öngyilkos lettem. azóta óvatosabb vagyok, és nem vagy hűséges sem, miért legyek az, ha nem becsülik meg bennem? múltkor is két lánnyal kavartam egyszerre facebookon, de az eggyik ismerte a másikat, stb. sajnos az eggyik lapátra kerűlt, a másik miatt. és most bánom, mert rossz lányt választottam ! mert egy ideig, jó bevallom hűtlen voltam, de nem taliztam még akkor egyiköjükkel sem. mert ők 3 nap altt már járni akartak, úgy, hogy nemis találkoztunk.. pedig én sose tettem volna ilyet, még ebben a helyzetben sem, de ezt hozták ki belőlem a lányok, én hűséges voltam ,erre megcsal a csaj ? na a k. anyá. t. én azért se leszek hűséges. illetve az leszek, ha végre találok egy normális, rendes csajt, akin látom, hogy nem tenné velem meg, azzal énse. na de a lányeg az egészben, hogy a lányok is tudnak fájdalmat okozni, nem keveset, és a talán azért ilyen minden pasi, mert ha ő nem teszi meg, majd akkor te. magyarúl ha én nem csallak meg, majd te fogsz, ezért inkább megteszem én, szomorú világban élünk. de nem lehet mit tenni .. ezvan, én eggyet megfogadtam, csak akkor leszek hűséges. ha bizonyít a csaj, hogy nem csal meg. addig meg magára vessen. ezért el lehet ítélni, de sok rosszat megéltem, és volt 3 év, amikor meggyűlöltem a lányokat, olyan szinten, hogy undorottam tőlük, 15 kapcsolatból eljutottunk a szeretlekig, és utánna meg csak úgy dobtak ?! igen felmerült a kérdés, hogy én hibázhattam-e ? igen, volt benne ezis, de undoritó módon dobtak. azóta ez megváltozott, mert nem vagyok egy papucs, hanem egy igazi k*csög, és erre buknak .. .
2014. ápr. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!