Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több napos kirándulásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több napos kirándulásra megyek a barátommal, ciki lenne ha ketten egy szobában aludnánk?

Figyelt kérdés
Barátom 18 éves én 17, még nem feküdtünk le egymással, de megegyeztünk, hogy majd csak akkor történjen meg a dolog, amikor elérkezettnek látjuk a pillanatot, és leszögeztük, hogy a kirándulás alatt biztos nem kerül rá sor, mert nem szeretnénk. Viszont felvetődött az a gondolat, hogy egy szobában aludjunk a kiránduláson és a szüleinkkel is megbeszéltük, ők benne vannak. Ezen a kiránduláson nem csak mi veszünk részt, hanem különböző iskolákból diákok és felnőttek is (osztálytársaink nem lesznek). Ciki az, ha egy szobában fogunk aludni? Rossz hírbe hoznak? Vagy nem tudom... Valaki megnyugtatná a lelkiismeretemet, hogy nem valami pokolian rossz dologra vállalkozunk? Bűn ez manapság? Mondjak le erről az ötletről?(Idén töltöm a 18-t, hamarosan nagykorú leszek)

2014. ápr. 12. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
szerintem aludjatok külön megyében...
2014. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem értrem mért lenne ciki nem értem mért lenne gáz nem értem miért befolyásol ennyire idegen emberek véleménye akik még nem is ismernek maximum látásból .. n yugodtan aludhatok együtt figyelj aki alapból feltételez valamit és nem bizonyosodik meg róla azáltal hogyt5éged vagy párod megkérdezi az annyit is ér ...:)
2014. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Együtt vagytok, szerintem már a többség amúgy is azt hiszi, hogy lefeküdtetek. Ezen mi a ciki, te jó éh...

Mit foglalkozol mások véleményével?

2014. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
szexszagot érzek
2014. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is azt hiszik rólatok, hogy már lefeküdtetek. Egyszerűen azért, mert 17-18 évesen általában már van szex a párok között. Persze nem azt mondom, hogy ti is rögtön feküdjetek le, nagyon jó dolog, ha megvárjátok, amíg készen álltok rá. Együtt aludni viszont simán lehet attól még. Senki nem fog rosszat gondolni (az se lenne rossz, ha már szexelnétek), a szüleitek is megengedték...


Én 20 évesen jöttem össze az első barátommal. 4 hónapig vártunk a szeretkezéssel, de már a 2. héttől kezdve heti többször aludtunk együtt.

2014. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne az alapjan donts, hogy masok mit szolnak. Akkor ennyi erovel soha ne aludjatok egyutt, soha ne legyen szex, csak hazassag utan, mert ugyis akad majd aki emiatt maskepp nez rad.

Szerintem az az egyik legjobb dolog, amikor a parom mellett alszok. Meg ha nincs szex akkor is.

2014. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Nagyon is!
2014. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!