Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiába rendes és kedves a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába rendes és kedves a srác, nem vonz a külseje, emiatt nem akarok vele kezdeni. Ez mitől lenne felszínesség és szemétség?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 19:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem tartom őt rondának, sőt egész helyes arca van. Csak egyszerűen nem vonz, nem mozgat meg bennem semmit.

Sosem szoktam szemétkedni, nincs értelme. Az olyan lányok intelligencia szinjte elég alacsonyan van, ne is foglalkozz ilyenekkel, előző. :)

2014. ápr. 12. 23:09
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit felszínesség. Amikor először találkoztam a barátommal, nekem nem igazán tetszett a külseje. De elmentem vele egy második találkára, ott jobban megismertem és a belső tulajdonságai miatt elkezdtem vonzódni hozzá. Szerelmes lettem belé és a szerelem úgymond megszépítettem őt számomra és most már a mai napig is vonzónak tartom külsőleg is.
2014. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmi velem is előfordult. De hiába ismertem meg jobban, nem tetszik még mindig. Ez van sajnos.
2014. ápr. 14. 11:56
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha azok után sem tetszik jobban, hogy megismerted, akkor már nem felszínesség, mert a belső tulajdonságaival sem tudott megfogni.
2014. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!