Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, srácok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, srácok, ha kiderülne a barátnőtökről, hogy neki nem ti vagytok a legfontosabbak, hanem a barátai/barátnői?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
hát ez már kiderült de ugyanugy szeretem bár most h többet van a barátaival levagyok szarva .... álltalában az esti sms ekbe benne vagy h szeret mostanába már ez is kimarad .... ez van :S szar az élet
2009. dec. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 kolosszus22 ***** válasza:
82%

Az attól függ, hogy lenne-e belőle hátrányom. Ha megnyilvánulna ez valami számomra fontos dologban akkor gond lenne, ha viszont csak egy szimpla "ki a fontosabb neked drágám" kérdésre jött ez a válasz akkor annyira nem érdekelne.

Milyen szituációban jött ez elő nálatok pontosan?

22/F

2009. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, rendben, de véletlenül a répám belekerülne az egyik havercsajba. Véletlen.
2009. dec. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt írta msn-en, hogy "Nekem mindig is a barátaim voltak és lesznek a legfontosabbak, mert ők mindig mellettem állnak és mellettem fognak állni."
2009. dec. 21. 00:22
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj meg a véleményemért, de szerintem igaza van. Egy házasság vagy élettársi kapcsolat más, mert ott már tényleg együtt terveztétek a jövőt és léptetek is ez irányba, de ameddig egy párkapcsolatról beszélünk, természetes, hogy azok az emberek állnak közelebb, akik már x éve a legjobb barátaink. Ne haragudj, ha furcsa a véleményem, csak próbáltam segíteni :)
2009. dec. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Első hozzászólóval értek egyet.
2009. dec. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát én ezt így nem tudok kijelenteni, eldöntötte, hogy ők a fontosabbak. De kénytelen vagy(ok) megérteni, hogy én egy másik szeletkéjét kapom a szívének. Hidd el, ha téged szeret, akkor neked is fog jutni belőle. De amint megszilárdul a kapcsolatotok, akkor egyre nagyobb szelet lesz a tied. Fogd fel így, és talán könnyebb elfogadni a tényt.
2009. dec. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

00:26 Persze és majd a barátaiddal gyakorlod hogy milyen egy házasságban élni, hogy kell bánni a társaddal, meg az élet fontos dolgait. Ugye? Nem a pároddal?

Szerintem nem kéne áltatni magatokat, a barátok is ugyanúgy ott tudnak hagyni, meg tudnak utálni stb. Tök mindegy hogy hány 10 éve ismeritek egymást. Barátokat bárhol találsz. Ha nem így lenne akkor mégis miért a barátból van több? Igencsak érdekes lenne ha annyi pasid/csajod lenne ahány haverod. Aztán majd ha a 10 éve legjobb barátod talál magának egy társat és te visszaszorulsz akkor csak nézel és utálni fogod pedig ez így van rendjén. Vagy talán a barátaidtól akarsz gyereket meg házasságot? Honnan tudod hogy nem az lesz a férjed akivel most együtt vagy? És ha nem is, hát vele "gyakorolsz" nem mással.

Szerintem természetes, hogy a párja legfontosabb az embernek. Olyannal nem is érdemes kezdeni akinél a barátok fontosabbak. A barátoknak pedig ezt el kell fogadni. Ez az élet rendje.

Én lány vagyok de természetes nem tűrném ha nem én lennék a legfontosabb a páromnak. Nekem is ő a legfontosabb.

2009. dec. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 00:26-os valószínűleg még nem volt Igazán szerelmes.
2009. dec. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy a 00:26os nem volt még sosem igazán szerelmes, de hogy a 01:23asnak viszont sose volt még egy igazi barátja, az is tuti :)
2009. dec. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!