Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, srácok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, srácok, ha kiderülne a barátnőtökről, hogy neki nem ti vagytok a legfontosabbak, hanem a barátai/barátnői?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 23:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akinek a barátai a fontosabbak, az nem szerelmes, ennyi.
2009. dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Volt egy idő, mikor álunk is így volt. "Hisztiztem" miatta, de nem sok eredménnyel. Szakítottunk rá nemsokkal, majd rájött, hogy mégis szeret, és visszajött hozzám. Azóta nincs ilyen problémánk.

21F

2009. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ki kell hogy ábrándítsalak mert volt. Különben nem is tudom kihez mentem volna hozzá. :D
2009. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na álljunk meg egy szóra. Én vagyok a 00:26-os. Itt már olyat is láttam, hogy nem voltam szerelmes, meg X embertől akarok meg nah. Nem akarom idekeverni a magánéletemet, azt hiszem nem ez volt a kérdés, de annyit elárulok, jelenleg is boldog párkapcsolatban élek. Egyszerűen fontosabbnak tartok egy olyan kapcsolatot, amely már x éve egy őszinte barátság, mint egy képlékeny "járást". Mint írtam, amikor már a dolog komolyra fordul, tehát lépéseket tesznek annak irányába, hogy ez a kapcsolat nem laza jellegű, vagy nem fellángolás, akkor változik a helyzet.
2009. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja, bocs én abból indultam ki hogy csak olyannal létesítek párkapcsolatot akibe szerelmes vagyok. Nem szoktam fellángolásból, meg laza jelleggel ilyet csinálni. Nekem ez nem jön be. Akivel járok az csak komoly lehet. Lehet hogy így kevesebb kapcsolatom van de nem is akarok sokat, és nem is ér annyi csalódás. És akármilyen őszinte a barátság, elmúlhat, elhagyhat, összeveszhet, csakúgy mint a kapcsolat. De abban komolyabb dolgok forognak kockán. Én pl avval a személlyel tudok csak intim kapcsolatot létesíteni akiben a legjobban megbízom. Érdekes lenne így ha a barátaimban bíznék meg legjobban. :D Nekem egy csókhoz vagy szexhez sokkal több bizalom kell mint hogy elmondjam a titkaim valakinek.
2009. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, én is csak úgy írtam ezt le, hogy valószínűleg a kérdező tinédzser. Természetesen igazad van, azzal kell kapcsolatot létesíteni, akit szeretsz, de ez manapság ritka, mint a fehér holló. Na meg ugye huszon-harminc éves korban már egyértelmű, hogy az ember komoly kapcsolatot keres, bár a fiatalabbak között is van ilyen, ami dícséretes, azonban ez nem jellemző. Ami ugye szintén nem baj, mert előfordul, hogy a fiatalabbaknál is komolytalanabbnak indul a kapcsolat, aztán komollyá válik és a végén már házasság :)
2009. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
20 évesen már nem nagyon érzem magam tinédzsernek, persze még teljesen felnőtt sem vagyok. De szerintem egy távkapcsolatba úgy érdemes belemenni, hogy a másik a legfontosabb. Különben elveszek a barátai között. És ha hétvégenként helyettem a barátnőivel találkozik, az nem egy jó érzés...
2009. dec. 21. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!