Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Egyszer a pokolra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egyszer a pokolra kíván, féreg velem, másszor nagyon jó társaság, viccelődünk, nevetünk, flörtölgetünk. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdésben felvázoltam a dolgot... Vajon hogy, s miért van ez az egész? Miért kíván néha a pokolra, miért gennyként viselkedik velem, és miért van az, hogy máskor flörtöl velem? Ez így szörnyű... Én fiú vagyok, és egy lányról van szó.
2009. dec. 21. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
talán mást kéne keresned.
2009. dec. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert tetszel neki! Ez a szemétkedés valami védelmi mechanizmus, én is csinálom néha de nem direkt! Amúgy főleg akkor ha a fiú megbánt, csak ő nem veszi észre, tulajdonképpen "visszabántom". De csak olyan fiúknál csinálom akik nagyon bejönnek!
2009. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És régen akkor miért nem csinált ilyet velem?? :))
2009. dec. 21. 15:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Tippelni tudok csak! Mondjuk nem tetszettél meg neki egyből, vagy az elején akkora volt a rózsaszín köd, hogy csak álmodozott elalvás előtt rólad, vagy azt gondolja ha megbánt akkor rá fogsz gondolni és a figyelmedért akár gonoszkodni is képes! A szerelem nem logikus, egy szerelmes nő meg aztán pláne!:D
2009. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk régebben nagyon "rajongott".
2009. dec. 21. 16:51
 6/10 A kérdező kommentje:
És mondjuk nem hiszem, hogy akkor tegnap törölt volna MSNről...
2009. dec. 22. 11:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon bejössz neki, de egy éretlen idióta. Nincs semmi önbizalma és nem bír a saját érzelmeivel. Én valószínűleg hagynám.
2009. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
14 éves...
2009. dec. 23. 12:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ez van...csak tudd, hogy kb. mire számíthatsz.
2009. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14 éves kis csitri, nem tud még semmit :D te meg olyan 16 körül lehetsz. keress egy korod belit :)

21/L

2009. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!