Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnál ha a párodtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál ha a párodtól nem kapnál Karácsonyra semmit?

Figyelt kérdés

A barátom már elöre bejelentette, hogy neki nem lesz ideje ajándékot venni nekem, sem kedve járkálni az üzletekben, kitalálni mit vegyen, és egyébként is karácsony után majd megveszi, amikor már olcsobb lesz minden...stb...(sorolhatnám még a kifogásokat).Mondjuk azt kilöttem, hogy nincs ideje, mivel ma is és holnap is csak otthon henyél, na de mindegy...és ismerem, tudom, hogy nem csak viccböl mondja ezeket.

Én már megvettem az ajándékát, oda is adtam neki mivel ö választotta ki, de vettem még neki egy aproságot, hogy legyen egy meglepije karácsonykor is:)...Ezután jelentette be, hogy ö bizony nem fog ajándék után járni.Elég rosszul esik, bár tudom, a karácsony nem az ajándékokrol szol, de mégis...picit fáj...


2009. dec. 21. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ez hogy minősül,a kapcsolatotok minőségétől, milyenségétől függ.

Ha te attól függetlenül, hogy kapsz-e ajándékot, megingathatatlanul tudod, hogy szeret és becsül téged, az ajándékadásnak nincs különösebb jelentősége. Mert nem ezzel közli a másik fél, hogy szeret.

Nálunk ez a helyzet. A férjem nagyon elfoglalt, és sokszor ötlete sincs. Szülinapomra nem vett semmit, de megkérdezte utólag, nem bántott-e ez engem, mert azt nem szeretné. Mondtam neki, hogy nekem ő a legnagyobb ajándék, meg az, hogy minden nap érzem hogy szeret és ragaszkodik hozzám.

Ha a kapcsolat nem éppen ilyen ideális, nagyobb jelentősége lehet egy ajándéknak, mert kommunikációs szerep jut neki. Ha pl. a párom önzésből vagy lustaságból nem venne, mert "megvagyok én anélkül is", gondolja, akkor ott más lenne a helyzet.

2009. dec. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát a szeretet a fontos azt javasolom h teis akkor add oda neki ha te is neked (ha eggyáltalán ad) ha meg nem hát nem akkor is add oda neki legalább azérrt mert akkor már joval elöbre vagy mert te már adtál neki és ez tiszteletet érdemel ;)
2009. dec. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Már nem ezért vagy azért...de ha nekem a barátnőm venné a fáradtságot és venne nekem valamit akkor természetes hogy én is vennék neki valamit, nem lennék akkora f*sz , hogy mindenféle kifogást keresnék most hogy miért nem veszek , majd csak később meg ilyenek...


Ez én vagyok.

2009. dec. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak idióta kifogások, már bocs, ha ezt így előre bejelentette, akkor sztem nyugodt szívvel, add oda vki másnak azt az ajándékot, amit vettél, vagy tartsd meg magadnak, aztán karácsonykor mondd neki azt, h neked se volt időd, meg kedved se stb. :D

Amúgy a csúcs az, h "mert karácsony után minden olcsóbb"...tehát a lehető legolcsóbban akarja megúszni, még jó, h az árcímkét nem hagyja majd rajta....ennyit érsz neki :S

25 / F

2009. dec. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Elhiszem, hogy rosszul esik, de szerintem nem is a tény, hogy nem vesz ajándékot, hanem az a nemtörődömség, ahogy kimondta, ugye? Még leírva is kreténségnek hangzik. Ha a barátnőm nem venne semmit, cseppet sem sértődnék meg, én sem vagyok nagy ajándékozós figura. De egy kellemes estét / délutánt, esetleg egy közös kajálást mindenképpen elvárnék. Tehát semmi nem kell, csak érezzem hogy fontos vagyok neki. Fordítva: kocsit is vehetne, ha nem személyesen adná át, nem is örülnék neki.
2009. dec. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez elég hihetetlenül hangzik... mármint hogy te ezt csak ilyen könnyedén elfogadod. Szerintem ez már egyáltalán nem szerelem-kategória, sőt, a szeretethez és a FIGYELMESSÉGHEZ sincs sok köze a fiú részéről. Én még nem találkoztam ilyen szinten belesz*rós férfival, ezért csak a vállam vonogatom az eset előtt. Ha másféle téren is ennyire közönyös, biztos, hogy részemről lapátra kerülne. Vagy máris, ilyetén szívélyes kijelentések után is.


21/L

2009. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet mindenkinek.Őszintén szólva azért tudom ezt látszólag könnyedén elfogadni, mert kicsit már kezdem megszokni ezt a stilusát...az ö családja nem egy nagy karácsonyozo, szóval szerintem a szülei miatt lett ilyen a felfogása valószinüleg.Négy éve vagyunk együtt. Idáig minden karácsonyra kaptam valamit. Idén a szülinapomra sem nagyon lehetett ideje, mert csak leszaladt aznap egy csokor virágot venni...de erre nem szoltam semmit...öszintén mondom, hogy örültem annak is.De a karácsony elötti beszolásai már tényleg nagyon bántanak...Végül is jo igy leirni ezt nektek, mert erröl kinek panaszkodjak? De sajna nem tudok mit tenni, maximum majd megirom, hogy végül hogy alakult. Mégegyszer köszi a biztatást, meg, hogy probáljátok felnyitni a szemem...lehet, hogy erre lenne szükségem már régota.
2009. dec. 21. 10:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi ellustult, nem küzd érted. Megkockáztatom, hogy a szerelme is lankad irántad.


Az ajándékot amit vettél neki, nem szabad odaadni. Te sokkal többet teszel ezért a kapcsolatért mint ő. ha így folytatódik, rád un. Ez az igazság.


Nem ártana mással is foglalkoznod, többet barátnőzni, és egy kicsit eltávolodni tőle, hátha észbekap.


A megnyilvánulásának semmi köze ahhoz, hogy otthon náluk mennyire szoktak ajándékozni. Ha nem szeret vásárolni, akkor azt mondta volna, hogy ugyan nem vennék ajándékot, mert nem tudom mit, de menjünk el a hétvégére valahova, ez az én ajándékom. Vagy mást talált volna ki...


31/N

2009. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg nem fogok kapni semmit se a barátnőmtől, mert a szülei elvették az összes pénzét. Mikulás előtt kapott a tesóival a nagyszüleitől 5000 ftot fejenként, de már nincs belőle semmi se a szülei miatt. Eddig ünnepekkor nem kaptam tőle semmit, nem esik jól, de túl lehet élni. 3 éve járunk. 19/f
2009. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne add oda te sem.Viszont megkérdezhetem h mit vettél neki?
2011. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!