Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnál ha a párodtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál ha a párodtól nem kapnál Karácsonyra semmit?

Figyelt kérdés

A barátom már elöre bejelentette, hogy neki nem lesz ideje ajándékot venni nekem, sem kedve járkálni az üzletekben, kitalálni mit vegyen, és egyébként is karácsony után majd megveszi, amikor már olcsobb lesz minden...stb...(sorolhatnám még a kifogásokat).Mondjuk azt kilöttem, hogy nincs ideje, mivel ma is és holnap is csak otthon henyél, na de mindegy...és ismerem, tudom, hogy nem csak viccböl mondja ezeket.

Én már megvettem az ajándékát, oda is adtam neki mivel ö választotta ki, de vettem még neki egy aproságot, hogy legyen egy meglepije karácsonykor is:)...Ezután jelentette be, hogy ö bizony nem fog ajándék után járni.Elég rosszul esik, bár tudom, a karácsony nem az ajándékokrol szol, de mégis...picit fáj...


2009. dec. 21. 01:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
msot látom h lejárt már ez az ügy, azóta mizujs?
2011. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!