Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen fiúval lányok?

Figyelt kérdés
18 vagyok, most érettségizem, minden hétvégén piálok, bulizok, dohányzom, nem volt még komoly kapcsolatom, apám pénzéből járok bulizni, és csajozni, nincs saját keresetem, soha nem is volt. Vonzó nektek egy ilyen srác?
2014. ápr. 13. 09:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha te lennél az utolsó férfi, akkor se piszkálnálak meg, még bottal se.

Büszke vagy rá, hogy hétvégén piálsz, dohányzol? : D Végül is csak pár évet dobsz el magadtól, bár a magadfajtáért nem is kár.

Undorítóak a magadfajta emberek.

2014. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, hogy miért?
2014. ápr. 13. 10:29
 13/21 anonim ***** válasza:

Látom sokan piszkálnak azért mert apád pénzén élsz, mivel még iskolába jársz ezért nem vészes ha nincs saját kereseted szerintem, bár néha-néha eljárhatnál diákmunkára, de ha otthon olyan jó a családi helyzetetek hogy apád csak úgy adja a pénzt akkor megértem miért nem szeretnél elmenni diákmunkára. Sajnos nálunk nem így áll a helyzet ezért már 17 éves korom óta dolgozok, tehát én azokat a tizenéveseket erősítem akiknek saját keresetük van, sőt én segítem anyukámat is anyagiakkal :D Maga a leírásod nem olyan vészes, bár ha pl normális barátnőt szeretnél neki lehet nem tetszene hogy minden hétvégén bulizol, főként ha ő nem bulizós fajta lenne.

19L

2014. ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell kifejteni, hogy miért nem.
2014. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ha nem fejted ki, akkor csak üres frázisokkal dobálózól, nincs semmi mögötte.
2014. ápr. 13. 11:05
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem vonzó. Ilyen felszínes életmóddal nem is való neked barátnő. Valószínűleg te sem akarsz kapcsolatot, hiszen az kötöttséggel jár és az apádtól kapott pénzt sem csak piára és cigire kellene költened.
2014. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
18/L Ne haragudj de egyáltalán nem... nem azzal van a baj, hogy nem dolgozol, hanem ahogyan teszel, a stílusod... Egy nagy nem! Bár soha nem lehet tudni... én elzavarnálak egy buliba a francba...
2014. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hol van az a sok lány az életbe akik nem ezekre buknak?
2014. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Ha minden csajnak csapod a szelet akkor ne csodálkozz hogy senki sem akar veled komoly kapcsolatba kezdeni. Milyennek kéne lenned? pl kezdésnek hogy nem csapod mindenkinek a szelet ... próbálj kedves lenni a lányokkal és ne használd ki őket.. kevesebbet piálni bulizni és cigizni .. nem attól lesz valaki menő hogy ezeket teszi .. a mai világban minden 10 méteren találni ilyet mint amit te most leírtál magadról .. ne legyél tömeggyártmány !! attól mert sokan ezt teszik nem muszáj neked is így viselkedned :)
2014. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
szánalmas kis p*cs vagy, én a te korodban élsportoló voltam ,melóztam és meglehetősen jól tanultam hétvégente ettől még lehet partyzni (persze bagó nélkül mert csak sportoló..) hidd el amint belép egy ilyen bármely lebujba azonnal tudják h kicsoda. Hogyan kedvelik meg? Onnan h nem "mr. életcsászára" hozzáállása van az ilyennek, holott tényleg az lehetne ha akarna
2014. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!