Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Miért dob...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért dob mindenki?

Figyelt kérdés
18éves vagyok és még szűz. Volt már sok barátom meg minden, de 1idő után mindig dobnak a pasik. A legutóbbi pasimmal 1hónapot jártunk és mire eldöntöttem,h lefekszem vele dobott. Nem vagyok csúnya,olyan átlagos vagyok. Sokat bulizok. Esetleg vkinek vmi 5let
2009. dec. 21. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Ez az a kérdés, amire sajnos nem nagyon lehet válaszolni. Ha ismernélek talán könnyebb lenne, de akkor meg lehet nem akarnálak megbántani. Lehet, hogy csak rossz pasikat fogtál ki.

Nem hinném, hogy 1 hónapot ne kéne tudnia bármelyik pasinak várnia, főleg egy szűz lánynál, szóval nem itt lehet a probléma.

Mire panaszkodtak?

21F

2009. dec. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Így jött össze, semmi baj, lesz másképpen is.
2009. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen még ne izguljál amiatt, hogy szűz vagy, vagy éppen hogy vénlány maradsz.

Várjál türelmesen. Van egy ismerősöm, 25 évesen még szűz volt, és nem volt még barátja. Így alakult. Aztán találkozott valakivel, és most dúl a szerelem.

2009. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!