Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségemnek én elötem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemnek én elötem volt egy alkalmi partnere ez mind 11 éve volt, és én most enél a srácnál dolgozom és néha a feleségem is besegit nekem a melóban. De ha a srác is ot van akkor álndóan a szex a téma. Szerintetek mire gondolyak?

Figyelt kérdés
Egyszer észre vettem véletlenül hogy a feleségem ugy vett el töle egy tárgyat hogy végig simitota a kezét az ujaival.ez mitt jelenthet?
2014. ápr. 13. 21:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
És illetve ugyan tudasd a férfival már az első találkozásnál hogy tetszik neked. Szép gesztusokkal, egy mosollyal,stb.. :) És végig fokozatosan idővel jussatok el az együttlétig, méltósággal adjátok meg a módját és ez idő.. :) Egyikünk se szeretne bekerülni a "barátzónába" ezért ne álljatok aszexuális módon a kiszemelt férfihez mert az bántó! Csak az ösztönösséget érzelmekre váltsátok és romantikára/szeretetre ennyi.
2014. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Elnézést a kemény offolásért. De segítek a kérdezőnek ezért megengedhetem magamnak(remélem)
2014. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nagyszerü válaszokat attál,le a kalapal elöted!!!!
2014. ápr. 17. 20:30
 24/25 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Várom továbbra is a leveled! :)
2014. ápr. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
valószínűleg több szempontból is kevés vagy neki... talán nem is feltétlenül csak szexuálisan... lehet egy értelmesebb emberre vágyik, hogy magáévá tegye, újra és újra... (az ember írástudatlansága sok mindenről árulkodik)
2014. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!