Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálja a barátnőm?

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi, hogy ma szülinapot tartottunk az egyik legjobb barátomnál, beszélgettünk, sütiztünk, jól éreztük magunkat. Elment az idő, és a telefonomat a kocsiban hagytam, amire a barátnőm napközben küldött sms-t, és hívott is. Amint észrevettem hogy nincs nálam, kiszaladtam érte, és felhívtam, elmondtam őszintén mi történt. Azóta mérges rám, és nem nagyon áll szóba velem. Azt mondja elfeledkeztem róla, pedig ez nem így van. Csak elment az idő. :/ Nem csináltam semmi rosszat, mégis én érzem magam rosszul miatta. Mit csináljak most?

2014. ápr. 13. 22:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor ez most féltékenység??? Vagy mi? Most már írhatna egy nő is, hogy megértsem mi volt ez.
2014. ápr. 13. 22:56
 12/16 anonim ***** válasza:
Át kellett volna ugrani hozzá, összeveszni vele, utána meg nyomni egy nagy és heves békülős szexet! Azóta már a mellkasodon dorombolna!
2014. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak azért volt hisztis mert ő nem kapott a sütiből. Én is az lennék.
2014. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

igen, féltékenység

nő vagyok:-)

2014. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszeruen azalatt az ido alatt amig nem tudott elerni rendesen felhuzta magat az egesz helyzeten, mert o is sokkal szivesebben lett volna veled, minthogy dolgozzon.

Furak vagyunk mi nok, nekem is ment fel mar hasonloert a cukrom, de inkabb nem mondtam semmit, mert ugyse erek el vele semmit.

2014. ápr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem leszek népszerű a válaszommal, férfi vagyok és nagyon utálom a hisztit, de itt részben megértem a lányt!


Küld sms-t a párjának szülinapján, utána próbálja fölhívni a párját, bízik benne, hogy hú de fogsz majd örülni, erre se kép se hang... Valahol megértem, hogy bántotta a dolog.


Attól is függ, hogy mennyi ideig volt "ez a se kép, se hang", az ördög a részletekben rejlik. Mondjuk, ha korrektül bocsánatot kértél, akkor sztem tovább lehet lépni és kész.

Valahol érthető, ha megbántódott, neked se esne jól, hogy pont a párodnak írsz is, meg hívod is a szülinapján, kedveskedni akarsz és mondjuk hosszabb időn át se kép se hang és egy másik ismerősénél 'elmegy az idő'...


Az ördög a részletekben rejlik.


29F

2014. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!